Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "Türkçemiz Nerden Nereye..." konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

Türkçemiz Nerden Nereye...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
LeGeND
Üye

Üye
LeGeND

Ruh Halim : Türkçemiz Nerden Nereye... Asik10
Takım : Türkçemiz Nerden Nereye... Fb10
Yorum Puanı : 2861
Rep Puanı : 351

Türkçemiz Nerden Nereye... Empty
MesajKonu: Türkçemiz Nerden Nereye...   Türkçemiz Nerden Nereye... Icon_minitimeSalı Ekim 06, 2009 9:14 pm

Yıl: 1965

"Karşıma âniden çıkınca ziyâdesiyle şaşakaldım ve mütehassis oldum... Nasıl bir edâ takınacağıma hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendimi toparlar gibi oldum, yüzünde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessüm vardı... Üstümü başımı toparladım, kendinden emin bir sesle 'akşam-ı şerifleriniz hayrolsun' dedim.."

Yıl: 1975

"Karşıma birdenbire çıkınca çok şaşırdım ve hislendim.. Ne yapacağıma karar veremedim, heyecandan ayaklarım titredi. Ama çok geçmeden kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni rahatlatan bir gülümseme vardı.. Üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle 'iyi akşamlar' dedim.."

Yıl: 1985

"Karşıma âniden çıkınca fevkalâde şaşırdım ve duygulandım.. . Nitekim ne yapacağıma hükûm veremedim, heyecandan ayaklarım titredi. Amma ve lâkin kısa bir süre sonra kendime gelir gibi oldum, nitekim yüzünde beni ferahlatan bir tebessüm vardı.. Üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle 'hayırlı akşamlar' dedim.."

Yıl: 1995

"Karşıma birdenbire çıkınca çok şaşırdım ve duydulanımlandı m... Fenâ hâlde kal geldi yâni.. Ama bu iş bizi bozar dedim. Baktım o da bana bakıyor, bu iş tamamdır dedim... Manitayı tavlamak için doğruldum, artistik bir sesle 'selâm' dedim.."

Yıl: 2006

"Abi onu karşımda öyle görünce çüş falan oldum yani ve duygudurumum kabardı... Oğlum bu iş bizi kasar dedim, fena göçeriz dedim, enjoy durumları yani... Ama concon muyum ki ben, baktım ki o da bana kesik.. Sarıl oğlum dedim, bu manita senin... 'Hav ar yu yavrum?'"

Yıl: 2016

"Ven Ay vaz si hör, ben çok yani öyle işte birden ve çok imoşınıllaştım... Off, ay dont nov abi yaa... Ama o da bana öyle baktı, if so aşık len bu manita.. 'Hay beybi..'"

Yıl: 2026

"Onu görselimde duyumsayınca imgelemim almadı ve duyalamam tutarıklandı, ben çok yani öyle işte birden ve çok kabarık oldum... Off, ekinsel körlük zihinsel anlığımı kapımsadı... Ama o da bana öyle baktı, bu XY bana kesin sevili... 'Herkese mrb..'"
simanur
Üye

Üye
simanur

Takım : Türkçemiz Nerden Nereye... Turk10
Yorum Puanı : 5
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Türkçemiz Nerden Nereye...   Türkçemiz Nerden Nereye... Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 12:57 am

sağol rümeysa gerçekten türkçemiz nerden nereye
askımasklarındanbulasın
Üye

Üye
askımasklarındanbulasın

Ruh Halim : Türkçemiz Nerden Nereye... Neseli10
Takım : Türkçemiz Nerden Nereye... Gs10
Yorum Puanı : 44886
Rep Puanı : 205

MesajKonu: Geri: Türkçemiz Nerden Nereye...   Türkçemiz Nerden Nereye... Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 1:00 am

saol bitanem benim
http://www.yusufguney.forummotion.com
LeGeND
Üye

Üye
LeGeND

Takım : Türkçemiz Nerden Nereye... Fb10
Yorum Puanı : 2861
Rep Puanı : 351

MesajKonu: Geri: Türkçemiz Nerden Nereye...   Türkçemiz Nerden Nereye... Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 1:07 am

rica Mutlu

Türkçemiz Nerden Nereye...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» En Son Nereye Gittin?
» TatiLde Nereye Gidiyorsunuz ?
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu