Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "Yurdumdan İnciler" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

Yurdumdan İnciler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
LeGeND
Üye

Üye
LeGeND

Ruh Halim : Yurdumdan İnciler Asik10
Takım : Yurdumdan İnciler Fb10
Yorum Puanı : 2861
Rep Puanı : 351

Yurdumdan İnciler Empty
MesajKonu: Yurdumdan İnciler   Yurdumdan İnciler Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 8:02 pm

Krediniz nasıl olsun? (Erkek 33 İzmir)
Bankacıyım. Amcamın biri 1000 YTL tüketici kredisi çekmek için şubeye geldi, sırada bekliyor. Sıra tam ona geldiğinde ise sistemin gitmesi nedeniyle 1.5 saat beklemesi gerekince bombayı patlatıyor. "Bu kadar saat şubenin önünde dilenseydim parayı toplamıştım."
Amcam ve Yengem (Kadın 20 Bolu)
Kocaman bir alkış da televizyonda film izlerken yüzen gemileri gösterip "Ay bunlar nasıl böyle suyun üstünde batmadan durur anlamam ki." diyen yengeme ve ona "Onlar film icabı öyle duruyor salak karı." cevabını veren amcama gelsin.

Çocuklar kimden? Kadın , 21 , Bursa
Annemle babam tartışıyor. Tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki, kendisini aldatmakla suçladığı babama "O çocuklar benden mi??" diyor! Zaten tartışma o anda bitiyor, gülmekten tabii.
Toplamda Kadın 24 Antalya
Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 YTL" diyor. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 Kuruş ve iki adet 25 Kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde haklı olduğu için sadece aramızda gülüşerek konuyu kapatıyoruz.
Hevesli Erkek 40 İstanbul
Kardeşime araba kullanmayı öğretiyorum. Çok hevesli... Bana; "Abi çok kolay yaa, aynı bilgisayar oyunu gibi!" diyor. Cevabım; "Hııı... Ama tek canın var..."
Arabam çalındı Erkek 29 Ankara
2 gece önce arabasını otoparkta unutup eve dolmuşla dönen ve sabah "Arabam çalındı!" diye ortalığı kasıp kavuran salak benim.
Kayıp aranıyor Erkek 26 Antalya
Çok sevdiğimiz dedemi kalp krizi sonucu kaybettik. Sevilen bir esnaf olması sebebiyle cenazesine oldukça büyük bir kalabalık katıldı. Biz taziyeleri kabul ederken uzun süredir görmediğim bir arkadaşım beni gördü ve geldi. "Bu kalabalık da ne böyle?" diye sorunca gayet normal bir şekilde "Dedemi kaybettik." dedim. Cevabı beni o an bile krize sokmaya yetti: ''Bu kadar insan hala bulamadınız mı?''
Havale Kadın 25 Ankara
Bankada gişenin önünde işlemimin yapılmasını bekliyorum. Yanımdaki gişede işlem yaptıran yaşlı teyzeye, işlemini yapan kadın soruyor: "Parayı kim alacak teyze? Alıcısına ne yazalım?" Teyzem cevap veriyor: "Bu paranın hayrını görme İnşallah yazalım."
Huysuzluk etme Kadın 25 izmir
Otobüse bindim, her yer dolu, arkaya doğru ilerledim, bir koltuktan tutundum, ayakta duruyorum. Hemen önümde oturan, 20'li yaşlara yaklaşmakta olduğunu tahmin ettiğim genç "Oturmaz mısınız?" dedi, hani kalkayım da oturun anlamında, "Gerek yok, teşekkür ederim, böyle iyi." dedim. Kalktı ve "Buyrun, oturun." dedi, "Teşekkürler, iyi böyle." dedim, "Huysuzluk etme, otur dedik, otur işte!" dedi, ne yapayım, oturdum ben de.
Direksiyon eğitimi Erkek 35 İzmir
Sene 1993. Sevgilime (şu an karım olur kendileri) araba kullanmayı öğretiyorum. İzmir'in o zamanki halini bilenler bilir. Üçkuyular-Narlıdere yolu şimdiki gibi değil. Sakin... Stres olmasın, panik yapmasın diye çok karışmamaya çalışıyorum. Ayrıca çok sakin bir ses tonuyla konuşuyorum. Direğe 3 santim farkla geçiyor benim güzel sevgilim. "Direğe çok yakın geçtin hayatım." diyorum. Cevap "Hangi direğe?"
Lamba Kadın 22 İstanbul
Dün gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta geçtim. Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: "Bacım o geçtiğin gece lambası değildi, çek sağa."
6. kat Kadın 21 istanbul
Gecenin üçünde odamın penceresinden ölümüne sarkıp sigara içerken, yan pencereden ani bir şekilde kafasını uzatıp "Yakaladım! Hahaha!" diye bağırıp az daha düşmeme sebep olan kadın, benim öz annemdir.
Bireysellik Kadın 28 Konya
Anneme, "Hayatıma giren erkekler neden bu kadar çabuk çıkıyor? Bendeki şanssızlık genetik mi?" diye sordum. "O senin bireysel salaklığın, bizi bulaştırma!" dedi. Hemen sustum.
Eskilerden bir fotoğraf Erkek 23 İstanbul
Sahip olduğu Atatürk fotoğrafı hakkında "Bu resimden kimsede yok, biliyor musun?" diyen babama annemden muhteşem cevap! "Niye, sen mi çektin?"
İncitmek Kadın 28 Artvin
"Seni kimsenin incitmesine izin vermeyeceğim." derken, "Bu işi kendim yapacağım." demek istediği hiç aklıma gelmemişti...
ysf_seyda..
Üye

Üye
ysf_seyda..

Yorum Puanı : -239
Rep Puanı : 0

Yurdumdan İnciler Empty
MesajKonu: Geri: Yurdumdan İnciler   Yurdumdan İnciler Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 9:41 pm

bir kaçı haklı aslında x(
LeGeND
Üye

Üye
LeGeND

Yurdumdan İnciler Empty
MesajKonu: Geri: Yurdumdan İnciler   Yurdumdan İnciler Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 9:46 pm

Mutlu:D
Kor@yy.
Üye

Üye

Yorum Puanı : 225
Rep Puanı : 1

Yurdumdan İnciler Empty
MesajKonu: Geri: Yurdumdan İnciler   Yurdumdan İnciler Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 12:35 am

güzel:D:D
LeGeND
Üye

Üye
LeGeND

Yurdumdan İnciler Empty
MesajKonu: Geri: Yurdumdan İnciler   Yurdumdan İnciler Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 12:47 am

sagoll
Kor@yy.
Üye

Üye

Yorum Puanı : 225
Rep Puanı : 1

Yurdumdan İnciler Empty
MesajKonu: Geri: Yurdumdan İnciler   Yurdumdan İnciler Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 1:09 am

Saol paylaşım için
askımasklarındanbulasın
Üye

Üye
askımasklarındanbulasın

Ruh Halim : Yurdumdan İnciler Neseli10
Takım : Yurdumdan İnciler Gs10
Yorum Puanı : 44886
Rep Puanı : 205

Yurdumdan İnciler Empty
MesajKonu: Geri: Yurdumdan İnciler   Yurdumdan İnciler Icon_minitimeSalı Ekim 06, 2009 10:05 pm

tskr balım
http://www.yusufguney.forummotion.com
LeGeND
Üye

Üye
LeGeND

Yurdumdan İnciler Empty
MesajKonu: Geri: Yurdumdan İnciler   Yurdumdan İnciler Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 12:45 am

rica ederimm Mutlu

Yurdumdan İnciler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu