Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "Herşeye Rağmen Güzeldi" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

Herşeye Rağmen Güzeldi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
yusu[f]an_aylin
Banlandı
Banlandı
yusu[f]an_aylin

Ruh Halim : Herşeye Rağmen Güzeldi Asik10
Takım : Herşeye Rağmen Güzeldi Fb10
Yorum Puanı : 2295
Rep Puanı : 45

Herşeye Rağmen Güzeldi Empty
MesajKonu: Herşeye Rağmen Güzeldi   Herşeye Rağmen Güzeldi Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 4:13 pm

MESLEKTAŞLARI HADİSENİN EUROVİSİONDAKİ PERFORMANSINI DEĞERLENDİRDİ Mutlu

Kıyafeti, koreografisi, sahne şovu ve sesiyle pek çok eleştiri alan Hadise’ye müzik dünyasının ünlüleri ise sahip çıkıyor.

Funda Arar’ın “Yarışmaya büyük bir baskı altında katıldı. Kıyafetiydi şuydu buydu denilerek çok uğraştılar kızla. Yine de başarıyla döndü” dediği Hadise için Zeynep Casali’nin yorumu ise şu oldu: “Hasta olmasına ve yaşadığı büyük gerginliğe rağmen güzel bir peformans sergiledi. Ben yorumunu da beğendim. Ama oy sistemi sonucu yüksek puanlar toplayamadık. Herkes komşusuna oy verdi.”

Funda Arar
İlk beşin arasında yer alması çok güzeldi. Çok baskı altında yarışmaya gitti. O kadar baskı yapılmamalıydı. Yine de başarıyla döndü. Kıyafetiydi şuydu buydu denilerek çok uğraştılar kızla.

Zeynep Casalini
Hasta olmasına ve üzerindeki büyük gerginliğe rağmen güzel bir peformans sergiledi. Ben yorumunu da beğendim. Oy sistemi sonucu yüksek puanlar toplayamadık. Herkes komşusuna oy verdi.

Alişan
Ben çok beğendim, şarkı çok güzeldi. O şarkının diğer şarkılardan farkı vardı ama maalesef bazı ülkeler göremediler. Ama yine de çok büyük bir başarı dördüncü olmak.

Emrah

Ülkemizi en iyi şekilde temsil etti. Elinden geleni yaptığını düşünüyorum ama birincilik kısmet değilmiş.

Banu Zorlu
Hadise, final öncesi basında çıkan eleştirilerin yarattığı gerilime ve hastalığına rağmen iyi bir performans sergiledi. Eğer Eurovision öncesi konserlere gitmese, biraz dinlenmeyi tercih etse daha da iyi olurdu. Final gecesi sesinde problemler olsa da ülkemiz için iyi bir başarı.

Mine
Güzel ve başarılı bir sonuç aldık. Türkiye’yi en iyi şekilde olumsuzluklara rağmen başarılı temsil etti.

Gökçe
En enerjik ve insanı eğlendiren şarkılardan biriydi. Kıyafeti ve koreografiyi fazla beğenmedim. Müzik çok fazla duyulmadığından Hadise tek başına şarkı söylüyor gibiydi.

Alex
Herşeye rağmen Türkiye’yi yurtdışında çok güzel bir şekilde temsil etti. Şarkı söylerken bazı sorunlar olsa da güzel bir derece elde ettik.

Berksan
Birinci olan Norveç’i beğenmedim bir anaokulu toplantısında çıkan sempatik çocuklar gibiydiler. Azerbaycan’ın 3’üncülüğüne sevindim ama Hadise’nin 4’üncülükten daha iyi bir sonuç hak ettiğinine inanıyorum.

Özgün
Benim iki favorim vardı Hadise’nin haricinde. Yunanistan ve Azerbaycan. Hadise’nin hakkı en kötü 2’ncilikti. Kıyafeti çok tartışıldı ben de daha modern bir şey bekliyordum ama kıyafet, şarkı ya da şarkıcının yarışmada hiçbir etkisi olmadığını gördük. Arkadaş grupları oturmuş kendi arasında yarışma yapıyormuş gibi bir durum oldu.

Altay
Hadise’nin sahne performansını, yorumunu beğendim. Tabii ki heyecandan aksaklıklar olabilir. Kıyafetini beğenmedim. Şarkımız ise birinciliği hak ediyordu.

Kulvar dışı

Hadise’yi meslektaşları dışında ünlü isimlere sorduk...

Hıncal Uluç
Hadise’yi hem alnından hem yanaklarından öpüyorum. Çünkü Fransa’nın Patricia Kaas’ını ve İngiltere’nin şarkısını yapan aynı zamanda dünyaca ünlü The Phantom of The Opera’nın bestecisi olan Andrew Lyodwebber’in bestesini yaptığı parçayı geride bıraktı.

Gencay Gürün
Daha yarışma başlamadan kızın üzerine çok gidildi. Moralini çok bozdular. Daha yarışma bitmeden Hadise’yi eleştirdiler. Eleştirmek için yarışmanın bitmesini bekleselerdi daha iyi olurdu. Ben Hadise’yi ve şarkıyı beğendim.

Vural Gökçaylı
Performansı muhteşemdi, çok iyiydi. Fiziğini de ben çok beğeniyorum ama elbisesi çok kötüydü. Elbisesi daha iyi olsaydı daha iyi derece alacağından eminindim. Sanatı ve sesi güzeldi. Vücudunu çok güzel kullandı.
yusuf_esma
Üye

Üye
yusuf_esma

Yorum Puanı : 13685
Rep Puanı : 1070

MesajKonu: Geri: Herşeye Rağmen Güzeldi   Herşeye Rağmen Güzeldi Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 10:54 pm

işde hadise bu Mutlu
LeGeND
Üye

Üye
LeGeND

Yorum Puanı : 2861
Rep Puanı : 351

MesajKonu: Geri: Herşeye Rağmen Güzeldi   Herşeye Rağmen Güzeldi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 10:53 pm

saol aylin ya herşeye rağmen gercekten güzeLdii
tuqce_94
Üye

Üye

Ruh Halim : Herşeye Rağmen Güzeldi Mutlu10
Takım : Herşeye Rağmen Güzeldi Turk10
Yorum Puanı : 24949
Rep Puanı : 1514

MesajKonu: Geri: Herşeye Rağmen Güzeldi   Herşeye Rağmen Güzeldi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 11:03 pm

ewt heRseye raqmen spRdi yine Gülen Yüz
islem
Üye

Üye
islem

Ruh Halim : Herşeye Rağmen Güzeldi Nerede10
Yorum Puanı : 6074
Rep Puanı : 289

MesajKonu: Geri: Herşeye Rağmen Güzeldi   Herşeye Rağmen Güzeldi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 11:39 pm

evet süperdi Mutlu
yusu[f]an_aylin
Banlandı
Banlandı
yusu[f]an_aylin

MesajKonu: Geri: Herşeye Rağmen Güzeldi   Herşeye Rağmen Güzeldi Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 1:19 am

r.e =) eed süperdi herşee ramen Mutlu
esmerce
Üye

Üye
esmerce

Yorum Puanı : 160
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Herşeye Rağmen Güzeldi   Herşeye Rağmen Güzeldi Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 9:32 pm

bncede süperdi 2 veya 3 lüğü hakediyodu bnce
yusu[f]an_aylin
Banlandı
Banlandı
yusu[f]an_aylin

MesajKonu: Geri: Herşeye Rağmen Güzeldi   Herşeye Rağmen Güzeldi Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 9:33 pm

eved ama malesef sonuç bellı =)
yusuff_ben
Üye

Üye
yusuff_ben

Yorum Puanı : 6785
Rep Puanı : 174

MesajKonu: Geri: Herşeye Rağmen Güzeldi   Herşeye Rağmen Güzeldi Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 9:07 pm

konu eski kilit+çöp

Herşeye Rağmen Güzeldi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu