Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "Barış AKARSU FanClub" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

Barış AKARSU FanClub

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Gokche
Üye

Üye
Gokche

Ruh Halim : Barış AKARSU FanClub Huysuz10
Takım : Barış AKARSU FanClub Bjk10
Yorum Puanı : 5851
Rep Puanı : 1296

Barış AKARSU FanClub Empty
MesajKonu: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 7:39 pm

Barış Akarsu'nun Hayatı
Baris Akarsu 29 Haziran 1979 da bir yaz çocugu olarak Zonguldakta dünyaya geldi. Annesi Hatice Hanim ve Babasi Selahattin Bey’in ilk çocugu olan Baris’in birde 1982 dogumlu Nesrin adinda kizkardesi vardir. Baris’ için ailesinin yeri çok farklidir özellikle Ali Dedesi nin yeri Baris için çok özeldir. Onun sayesinde küçük yaslarda denizciligi ve balikçiligi ögrenmis ve bu ikiside Baris in vazgeçilmezleri arasina girmistir. Bu yüzdendir ki Baligi ve ve deniz ürünleri çok sever hatta bu konuda da “Denizden Babam Çiksa Yerim” der

ilk – Orta – Lise egitimini küçük yaslarda yerlestikleri Amasrada tamamlayan Baris, çocuklugu ve ilk gençligini bu sirinmi sirin güzelmi güzel Karadeniz Kasabasinin kumsallarinda deniz ile içiçe geçirmistir. Lisedeyken Yelken sporuna da gönül veren Baris bu sporu Amasra Yelken Klübünde profesyonel olarak da yapmaya baslamistir. iyi bir çizer de olan Baris bu özelligini de Yelken Klüpte yelkenlilerin üzerine yaptigi amblemler ve çizimlerle de göstermistir.

Baris in müzik yolculugu ise çok küçük yaslara kadar dayanir. ilkokuldayken elinde blok flüt sokakta öyle dolastigini söyler. Ama esas müzikle tanismasi Amasraya gelen müzisyen abilerinden etkilenerek çalmayi ögrendigi klavye gitar ve mizikasi ile baslar. Barislarin evinde ise Ruhi Su Cem Karaca sürekli dinlenen sanatçilardir ki Cem Karaca nin Baris üzerindeki etkisi yadsinamaz bir gerçektir. Baris, o dönemlerde dinlemeye basladigi 70 lerin 80 lerin rock, hard rock ve heavy metal grup ve sanatçilarini hala dinlemeye devam eder ve onlarin yerinin bir baska oldugunu herzaman dile getirir.

Amasra kumsallarinda çok sevdigi denizle ve müzikle içiçe geçen bir gençlikten sonra hayat kavgasinin içine girerek çesitli isler yapan Baris Antalyada Animatörlük ve müzisyenlikten sonra Karadeniz Ereglisine gelerek burada 4 yil boyunca çesitli Barlarda, Yerel televizyon ve radyolarda programlar yapar. Ve Karadeniz Ereglisindeyken de pek çok insanin dikkatini çektigi o dönemlerde de istanbula gelmek ve müzik yasantisini burada devam ettirmek ve müzik adina egitim alarak kendini gelistirme istegi gün geçtikçe artarken ve bir sekilde istanbula gelmeyi düsünürken televizyonda gördügü Akademi Türkiye yarismasinin tanitim reklamlari dikkatini çeker, son dönemde tüm televizyon kanallarinda sikça yayinlanmakta olan yarismalara genel olarak karsi olan Baris önceleri bu yarismayla da ilgilenmez daha sonra Akademide verilecek olan egitim firsatlari dikkatini çeker ve 1. olmak ya da gündemde kalmak için degil bu egitimi alabilmek için Akademiye basvurur ama Türk Halki 7 den 77 ye degil 3 ten 99 a daha ekranlarda göründügü ilk gün Baris’i çok sever. Baris’in bu kadar sevilmesinin nedeni sesi ve karizmasi kadar insancilligi, duygusalligi, yapici tavirlari arkadasligi ve paylasimci olmasi ve içten tavirlaridir.

Hayat felsefesi olarak tam bir rocker olan ve bu sekilde yasayan Baris müzik tarzinida buna göre sekillendirmistir. Yarismaya girmesinden itibaren herkes Baris’a Baris Manço ve Cem Karaca’nin velihati dese ve öyle görse de Baris konuyla ilgili her seferinde her iki ustayida çok sevdigini ve onlarin yerlerinin asla doldurulamayacagini ama bu söylenenlerden onur duysa da yine de kendi çizgisini ve tarzini olusturmak istedigini ve büyük üstadlarin da yasasalar kendisine ayni ögüdü vereceklerini hep dile getirmistir.

Baris 2004 Temmuzda Akademi Türkiye Yarismasini 1. olarak tamamlamasina ragmen malesef kazandigi hiç bir ödülü yarismayi düzenleyen kuruluslarin aralarindaki bir takim anlasmazliklardan dolayi alamamis ve bundan ötürüde bir ilke imza atmistir. Yarisma boyunca sürekli 1. olan Baris’a Amasra ve Karadeniz Eregli halkininda destegi yadsinamaz. Onlarin kalbindeki yerinin her zaman bir baska oldugunu söyleyen Baris Final gecesi canli yayinla Karadeniz Ereglisine baglanildiginda kendisi için toplanan kalabaligi görünce göz yaslarini tutamamistir. Yarisma boyunca herhafta böyle güzel ve unutulmaz anlar yasamislardir Baris ve sevenleri.

Yarismadan sonra uzun süredir gelmeyi ve yasamayi düsündügü istanbul’a yerlesmis ve müzik çalismalarina burada devam etmistir. Akademiden hemen sonra yurdun dört bir yaninda sayisi 100 ü geçen çesitli konserler vermistir. Her konserinde bir öncekinden daha da devlestigi sahnede canli performansinin muhtesemligi ile kendisini dinlemeye gelen herkesi büyülemistir. Herkesin ortak bir görüsüde günden güne konserden konsere muhtesem bir performansa sahip oldugudur. Ayrica katildigi hiç bir tv programinda playback yapmamis her zaman canli söylemeyi tercih etmistir. Bu konudaki hassasiyetini 1 Eylül Dünya Baris gününde Bodrum Kalesinde göstermis olup sahneye çikan herkesin playback yaptigi bir organizasyon olmasina ragmen çiplak sesle enstrüman olmadan “GEL GÖR BENI AsK NEYLEDi” yi söylemis ve kaleyi inletmistir.

Baris 14 Ocak 2005 te Seyhan Müzik ten Sedar Öztop un prodüktörlügü ile yaptigi ilk albümü Islak Islak’i piyasaya çikarmistir.Bu albümden ayni yil içerisinde Islak Islak, Kimdir O ve Amasra parçalarina klip çekmis ve bunlar televizyonlarda müzik kanallarinda yayinlanmistir. Ocak 2006 da da Mavi parçasinin klibi Tv kanallarinda gösterilmeye baslanmıştir. Herkesin kliplenmesini en çok istedigi parçalardan “Gel Gör Beni Ask Neyledi” parçasina 2. albümünü çikardiktan sonra bile olsa mutlaka klip çekmek istedigini söyleyen Baris ‘in yarismanin ilk günlerinden beri olusmus olan bir fanclupi vardir. Bu fanclup’in adi B.A.G olup açilimi Akademi günlerinden kalmadir Baris i Anlayanlar Grubu dur.Nihayet çıkardığı 2. albümü Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek ona daha büyük bir şöhret kattı. Yalancı Yarim dizisiyle birlikte iyice şöhret kazandı. Her geçen gün artan hayran kitlesi ve sevenleriyle 2006 yili Baris Akarsu yili olmuştu.

Ama 2007 ona uğurlu gelmedi. Gün geçtikçe şöhret basamaklarını tırmanırken kader ağlarını örmüş şekilde onu doğum gününde bekliyordu. Ne yazıkki o feci kazadan beş gün sonra Barış'ımız hayata gözlerini yumarak bizi üzüntüye boğdu.
Braış AKARSU RESİMLERİ
BARIŞ AKARSU NUN HEYKELİ AMASRA DA

karayip korsanım benim

En acı resimi

Okadar çokki Barış ımla ilgili paylaşmak istediğim bukadarla sınırlı değil devamı gelicek
Barış AKARSUYU asla unutmak yok takılmak isteyenler buyursunlar
hayatım benim barışım asla unutmak yok senii
Katılanlar
Zeyneppp
Fahriye
özlemmm
Özlemm
esma
derya
eda
yelizz

En son gökçeee tarafından Çarş. Tem. 08, 2009 4:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
ozlemm
Üye

Üye
ozlemm

Ruh Halim : Barış AKARSU FanClub Uzgun10
Takım : Barış AKARSU FanClub Fb10
Yorum Puanı : 2629
Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 7:40 pm

İlk olarak ben katılıyorum...
yusuf_esma
Üye

Üye
yusuf_esma

Ruh Halim : Barış AKARSU FanClub Asik10
Yorum Puanı : 13685
Rep Puanı : 1070

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 7:40 pm

katılmak istiyorum Üzgün
Gokche
Üye

Üye
Gokche

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 7:43 pm

hepiniz katılın canlarım barış'ı unutmak yokk
ozlemm
Üye

Üye
ozlemm

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 7:51 pm

Ayrılık Zamansız Gelir

Barış AKARSU FanClub 01awca9kyqo0ya6qcbaaaab

Çıkış Tarihi:04 Ocak 2008
Plak Şirketi:Seyhan Music Center
Süre:47:04
Synopsis
Geçen yaz Bodrum'da geçirdiği trafik kazasıyla aramızdan ayrılan rock müzik sanatçısı Barış Akarsu'nun anısına "Ayrılık Zamansız Gelir" adlı bir albüm hazırlandı. Rol aldığı "Yalancı Yarim" dizisinde; Sezen Aksu, Barış Manço, Feridun Hürel, Mirkelam, İlhan Şeşen, Ergin Soyarslan, Özdemir Erdoğan, Fikret Kızılok gibi sanatçıların eserlerini seslendiren Akarsu'nun bu şarkıları Ercüneyt Özdemir tarafından yeniden düzenlenerek albüme alındı...

Şarkıların yanı sıra Yetkin Dikinciler'in sesiyle; Akarsu'nun yaşamını konu alan bir de belgesel hazırlandı. Akarsu'nun ailesinin isteğiyle hazırlanan ve 5 Ocak'ta piyasaya çıkan albümün geliri Barış Akarsu'nun ailesine ait olacak.

Şarkı Listesi

1 Barış Akarsu - Resimdeki Gözyaşları
2 Barış Akarsu - Unutamadım
3 Barış Akarsu - Herşeyi Yak
4 Barış Akarsu - Rüzgar
5 Barış Akarsu - Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş
6 Barış Akarsu - Sevdim Seni Bir Kere
7 Barış Akarsu - Yeter Ki
8 Barış Akarsu - Allah'ım Güç Ver Bana
9 Barış Akarsu - Olmadı Yar
10 Barış Akarsu - Hasretler Ayrılıkla Başlar
11 Barış Akarsu - Hatıralar
12 Barış Akarsu - Ben(Tek Başıma-Şiir)

Barış AKARSU FanClub N11336902813029497928

Barış AKARSU FanClub N11097205391871135266

Barış AKARSU FanClub N6625786478204936099
zeyneppp
Üye

Üye
zeyneppp

Ruh Halim : Barış AKARSU FanClub Bakiml10
Takım : Barış AKARSU FanClub Gs10
Yorum Puanı : 1415
Rep Puanı : 66

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 7:51 pm

ayyy aşkım benim yaaa o hast fotosuna dayanamıom yaaaa allahım çok seviom ben barışı yaaa bende seve seve katılıom
Gokche
Üye

Üye
Gokche

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 7:52 pm

sağol p.içi hayatım şu snn attığın
ilk foto varya ona bayılıyorum yhaabtnm
çok harika çıkmış ondaa
ozlemm
Üye

Üye
ozlemm

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 8:05 pm

ne demek canım o benimde Barış^m...
Gokche
Üye

Üye
Gokche

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 8:08 pm

zeynom katıl tabe bu fanın gülü
sensiz bn bişe yaparmıyım hepimizin barışı o cnm
yusuff_ben
Üye

Üye
yusuff_ben

Yorum Puanı : 6785
Rep Puanı : 174

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 8:37 pm

hepimzndi barş akarsu işinin adamıydı bende varım sonuna kdr tabiki...
Gokche
Üye

Üye
Gokche

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 8:53 pm

ol btnm benim
'Béyza
Üye

Üye
'Béyza

Yorum Puanı : 27936
Rep Puanı : 1452

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:16 pm

bende katıLmak istiorum cnm
Gokche
Üye

Üye
Gokche

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:31 pm

katıldın bile cnm hg
tuqce_94
Üye

Üye

Ruh Halim : Barış AKARSU FanClub Mutlu10
Takım : Barış AKARSU FanClub Turk10
Yorum Puanı : 24949
Rep Puanı : 1514

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:32 pm

bndee istiorum ..
Gokche
Üye

Üye
Gokche

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 10:07 pm

hayatım sende katıldık yhaa çoookdan
zeyneppp
Üye

Üye
zeyneppp

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 10:23 pm

barş bizim her şeyimiz yaaaa
Gokche
Üye

Üye
Gokche

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 10:27 pm

aynen hayatım hayatta en hayran olduğum adamm
zeyneppp
Üye

Üye
zeyneppp

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 10:28 pm

ahh gökçem bugün onun için çok üzüldüm yaaaaa
Gokche
Üye

Üye
Gokche

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 10:31 pm

videoyu izlediğinde dimi
hayatım o videoyu fan tarafına atsana bn işimdi beceremem
zeyneppp
Üye

Üye
zeyneppp

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 10:34 pm

bende becerebilirsem atcam aşkom
özlemmm
Üye

Üye
özlemmm

Yorum Puanı : 923
Rep Puanı : 67

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:58 pm

gökçem sağol resimler ve bilgiler için hepsini ezbere biliyorum bütün fotograflarını da
onu unutmayacağız
onu kalbibe hapsettim ölene kadar onu bırakmayacağım
mekanın cennet olsun
buğün 2 yıl önce toprağa girdiği gün
ozlemm
Üye

Üye
ozlemm

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:17 am

O benim hayran olduğum sanatçı gibi değil.Abim gibi...Öyle çok isterdim ki onun benim abim olmasını...
Gokche
Üye

Üye
Gokche

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:22 am

özlemmm demiş ki:
gökçem sağol resimler ve bilgiler için hepsini ezbere biliyorum bütün fotograflarını da
onu unutmayacağız
onu kalbibe hapsettim ölene kadar onu bırakmayacağım
mekanın cennet olsun
buğün 2 yıl önce toprağa girdiği gün
özlem aynen yha herşeyi ezberimde btnm ben bugün onun bi videosunu
izledim çok kötü oldum evet bugün 6 temmuz barışımızın toprağa verildiği gün
işde tam 2 sene bitti yarın 3 seneye gircezz ne acı bukadar zamanı barışsız yaşamak
özlemmm
Üye

Üye
özlemmm

Yorum Puanı : 923
Rep Puanı : 67

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:23 am

evet gökçe öyle onu çok özledim bir saniye bile görmeye razıyım
eda_yusuf
Üye

Üye
eda_yusuf

Yorum Puanı : 3650
Rep Puanı : 217

MesajKonu: Geri: Barış AKARSU FanClub   Barış AKARSU FanClub Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 4:43 pm

yusuf_esma demiş ki:
katılmak istiyorum Üzgün

Barış AKARSU FanClub

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu