Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "Tokat konseri" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

Tokat konseri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MavisSh
Üye

Üye
MavisSh

Ruh Halim : Tokat konseri Neseli10
Takım : Tokat konseri Gs10
Yorum Puanı : 4
Rep Puanı : 0

Tokat konseri Empty
MesajKonu: Tokat konseri   Tokat konseri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 9:24 pm

28 Temmuz da yapılacak olan konser hava şartlarından dolayı 1 hafta ertelenmişti. Konser dün saat 19.30 daydı. Saat 19.00 da konser yerine (stadyuma) gittim. Çok az insan vardı. Hatta bir an konser iptal mi oldu diye düşündüm. Neyse kapıların açılmasını bekledik. Saat 20.00 oldu hala kapılar açılmadı. Millet çocuğuyla gelmişti hep, yazık yaa o kdr beklettiler. Hiç bilgi veren de olmadı.Tam bir rezaletti.Saat 21.00 de içeri aldılar. Ve içeri girdiğimde gördüm ki sahne denen bir şey yoktu. Ses sistemi falan.. Hiç bir şey yoktu ya resmen rezaletti. Hemen kurmaya başladılar. Herkes Yusuf Güney çıkacak diye beklerken, bir müzik grubu çıktı. Onlar şarkı söylemeye başladı. Saat 22.00 oldu hala çıkmamıştı Yusuf Güney. Ablam artık hadi gidelim diyordu. Boşuna bekliyoruz diyordu. Bende tamam bi 5 dk daha diye oyalamaya çalıştım hep. Sonradan 4 tane dansçı kız çıktı. Birde aile konseriydi ya ne alakaysa o kızlar??.. Çok sinirlendim zaten saat 11 e geliyordu. Artık o saatten sonra da gelse bişey farketmyckti. Hiç bi anlamı kalmamıştı benm için. Zaten çok az insan vardı, gidenler de olmuştu. Biz de kalktık en sonunda. Sanırım Yusuf da o kızlardan sonra çıkmış. Ama artık bi önemi yoktu. Hiç de üzülmedim. Üzüldüğüm tek şey konser bileti oldu. Ben paramla alıp gittim. Oraya biletsiz girenlerde olmuş. Bir de geçen hafta konser ertelenince Yusuf Güney Tokat'ta bir radyoya bağlanmıştı ve büyük süprizlerle geleceğini söylemişti.. Gördük harika süprizleri... Kısacası; Tokat Konseri Tam Bir Rezalettii...!!!

edit:ela
konuyu küçük harflerle aç
özlemmm
Üye

Üye
özlemmm

Ruh Halim : Tokat konseri Mutlu10
Takım : Tokat konseri Fb10
Yorum Puanı : 923
Rep Puanı : 67

Tokat konseri Empty
MesajKonu: Geri: Tokat konseri   Tokat konseri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 9:52 pm

kastamonu konseride canım 23:00 başlayacaktı
yusufun arabası bozulmuş 00:00 da başladı ve ben 00:30 a kadar bakabildim çünkü 2 saatlik yol gelmemiz gerekiyordu ve eve 3 de geldik yarım saat için di herşey
benim de konserim başlamasıyla bitmesi bir oldu burada suçlu kim ben de bilemedim yusuf mu yoksa arabası mı
MavisSh
Üye

Üye
MavisSh

Ruh Halim : Tokat konseri Neseli10
Yorum Puanı : 4

Tokat konseri Empty
MesajKonu: Geri: Tokat konseri   Tokat konseri Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:12 am

Bunları organize edenlerde var bi sorun...
rümeysaa
Üye

Üye
rümeysaa

Ruh Halim : Tokat konseri Utanga10
Yorum Puanı : 4068
Rep Puanı : 31

Tokat konseri Empty
MesajKonu: Geri: Tokat konseri   Tokat konseri Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 1:03 am

üzüldüm yha...
((=bye.the.hayat=))
Üye

Üye
((=bye.the.hayat=))

Ruh Halim : Tokat konseri Uzgun10
Takım : Tokat konseri Fb10
Yorum Puanı : 9441
Rep Puanı : 5

Tokat konseri Empty
MesajKonu: Geri: Tokat konseri   Tokat konseri Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 4:16 am

bende snr oldm cnmm konserde bekle bekle artık snr geldi ama snnda yusufu gördk çok gzlldii yha keşke o güne tkrr dnsek
ÜzGüN_MeLeK
Üye

Üye
ÜzGüN_MeLeK

Ruh Halim : Tokat konseri Utanga10
Takım : Tokat konseri Bjk10
Yorum Puanı : 16495
Rep Puanı : 2440

Tokat konseri Empty
MesajKonu: Geri: Tokat konseri   Tokat konseri Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 4:42 am

umarım gidersiniz bnde üzüldüm...=)
JoJo
Dergi G

Dergi G
JoJo

Ruh Halim : Tokat konseri Asik10
Yorum Puanı : 19898
Rep Puanı : 226

Tokat konseri Empty
MesajKonu: Geri: Tokat konseri   Tokat konseri Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 6:13 pm

teşekkrler :/
damlacık cık
Özel Üye

Özel Üye
damlacık cık

Ruh Halim : Tokat konseri Asik10
Yorum Puanı : 36398

Tokat konseri Empty
MesajKonu: Geri: Tokat konseri   Tokat konseri Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 6:33 pm

tşklerr
MertcanS
KURUCU

KURUCU
MertcanS

Ruh Halim : Tokat konseri Yorgun10
Yorum Puanı : 59572
Rep Puanı : 47638

Tokat konseri Empty
MesajKonu: Geri: Tokat konseri   Tokat konseri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 1:30 am

tarih geçdi kilitçöp
http://www.yusufguney.forummotion.com

Tokat konseri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu