Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok)" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
selvi18
Üye

Üye
selvi18

Ruh Halim : Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Asik10
Takım : Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Fb10
Yorum Puanı : 24734
Rep Puanı : 7

Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Empty
MesajKonu: Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok)   Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 5:15 pm

Uzaylılar odasına gelmiş ve ona tüm dünyayı gezdirmişler. "Cinsel organları yok tenleri saydam kafaları büyük" diye tanımlıyor onları;
Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı (Şok Şok Şok)

Reyhan Karaca Bugün Gazetesi'ne verdiği röportajda "Uzaylılarla 1999'da tanıştım. Bana kanserin ilacını verdiler ama hazır olmadığımız için geri aldılar. UFO ile birkaç saniyede dünya turu yaptım. Sıcak kanlılar insana güven veriyorlar" dedi.

İşte Karaca'nın akıllara durgunluk veren açıklamaları...

OLACAKLARI RÜYAMDA GÖRDÜM

"- Rüyamda kardeşimin kanser olduğunu gördüm. Babamı da rüyamda görmüştüm. Sonra kanser olduğunu öğrendik.

- Sibel Can'ı annesinin vefat ettiği gün Nişantaşı'nda görmüştüm. Yanına gittim konuştuk. Dışarıya çıktım. İnanılmaz kötü hissettim. Masmavi gözlü kadının gözleri simsiyahtı. Siyah gözyaşı akıyordu. 2 saat sonra annesi vefat etti.
-ABD'deki ikiz kulelerin yıkılacağını bir hafta öncesinde görmüştüm. Hülya Avşar'ı da çok gördüm. Sonra annesi hastalanmıştı.

- Uzaylıların varlığına da inanıyorum çünkü onları gördüm. Bu konularla ilgili Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan ile konuştum. Gördüklerimin gerçek olabileceğini söyledi. Ne rüya ne de gerçek; arasında bir şey.

- 1999 depreminden bir hafta önceydi. Uzaylılar beni yatak odamdan alıp götürdüler.

- Sabaha karşı 04.30 civarıydı. Bir adam geldi uzun boylu siyahlar giyinmişti. Yatak odama geldi. Kel burnu büyükçeydi. Aldı beni pencerenin önüne getirdi. Uzay gemisini gördüm. Birden beni ışınladı. Ama o ışınlama değilmiş onlar benim odamı uzay gemisi haline getiriyorlarmış. 5-6 tane aynı görünüşte uzaylı vardı. Düşünce yoluyla haberleştik.

TENLERİ KARİDES KABUĞU GİBİ (SAYDAM)

- Tenleri karides kabuğu gibi. Kocaman kafaları var. Gözbebeği olmayan siyah gözler. Boyları uzun değil. Cinsel organları yok. Dört uzun parmakları var. Burunlar sadece delik. Ağız küçük dudak yok. İnanılmaz sıcaklar. insana güven veriyorlar.

ONLARA KANSERİN İLACINI SORDUM

- Ben onlara kanserin ilacını sordum. Bana verdiler ama sonra "Hazır değilsin" dediler aldılar.

- Sonra saniyelerle bütün dünyayı gezdirdiler bana. Siyahlı adam "Her şeyi hatırlayacağın zaman olacak ama şimdi değil uyu" dedi.

- Geçen yaz Kumburgaz'a gelen UFO'lardan bahsedildi. Onlar benim gördüğüm uzay gemisiyle aynıydı.

Ben şahsen inanmadım iLginç geLdi payLaşim dedim (:
damlacık cık
Özel Üye

Özel Üye
damlacık cık

Takım : Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Gs10
Yorum Puanı : 36398
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok)   Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 12:17 am

saol
askımasklarındanbulasın
Üye

Üye
askımasklarındanbulasın

Ruh Halim : Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Neseli10
Yorum Puanı : 44886
Rep Puanı : 205

MesajKonu: Geri: Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok)   Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 12:31 am

geri getrirler bisey olmaz=))
saol balım
http://www.yusufguney.forummotion.com
selvi18
Üye

Üye
selvi18

Yorum Puanı : 24734
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok)   Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 2:08 am

önemsiz canım

niye dalga geçiyosun canım yazık kadına yaaa Mutlu
merve***
Üye

Üye
merve***

Ruh Halim : Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Parano10
Yorum Puanı : 10654
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok)   Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 2:39 am

askımasklarındanbulasın demiş ki:
geri getrirler bisey olmaz=))
saol balım

bncede Mutlu
gumushaneli
Üye

Üye
gumushaneli

Ruh Halim : Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Utanga10
Yorum Puanı : 569
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok)   Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 5:09 pm

p.için sagol
ilginç ve korkutucu
jimjime
Süper M.

Süper M.
jimjime

Yorum Puanı : 82226
Rep Puanı : 10003

MesajKonu: Geri: Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok)   Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok) Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 10:02 pm

uzaylı die bişi yok siz inanıyormusunuz saçma sapan şeyler kendisi inanıor dieherkes iancak die bişi yok p.için saol

Reyhan Karaca'yı Uzaylılar Kaçırdı(Şok Şok Şok)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu