Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "Böylesini okumamışınızdır" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

Böylesini okumamışınızdır

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
selvi18
Üye

Üye
selvi18

Ruh Halim : Böylesini okumamışınızdır Asik10
Takım : Böylesini okumamışınızdır Fb10
Yorum Puanı : 24734
Rep Puanı : 7

Böylesini okumamışınızdır Empty
MesajKonu: Böylesini okumamışınızdır   Böylesini okumamışınızdır Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 11:36 pm

ARkadaşlar forumda yeniyim bu tip konular da ilgimi çeker benim çok sevdiğim bi abimin başından geçenleri anlatmak istedim bana bu olayı anlattığı vakit korkudan ne yapacagımı bılememıstım ki alışık oldugum konular velhasıl ben mevzuya geliyim bir gece yatıyorum diyor aradan uykumun en tatlı halindeyim diyor birden sanki boğazım ' ı bi şey sıkar gibi oldu gözlerimi açmaya çalışıorum dior açamıorum biraz zorladım kendimi zor bela açtım bir de üstümde ne göreyim uzun saçlı boyu 1 metre bile olmayan yüzü korkunçmu korkunç yaratık gibi bi şey şehadet getirdim üstümden bi an çekildi tam karşımdaki pencerenın perdesının arkasına saklandı bana bi şeyler söylendi tabi korkudan ne yapıcagımı bılemıorum başladım abazım çıktıgı kadar bagırmaya bir an yüzünü gösterdi semum filmini izlemişinizdir ordaki yaratığı anımsatıordu diyor besmele getırmeye başladım dıor ben besmele getırdıkce karsımdakı çığlık cıkarıordu bi an tekrardan boğazımı sıktı dıor besmeleyı sıklaştırdım çok yüksek sesle getirmeye başladm artık ben besmele getırdıkce o erimeye başladı en son ki besmele getirişimden sonra müthiş bi çığlıkla duman oldu olayın şokunu atlatamadım tabi diyor ertesi günü hocaya gittim şu an aklıma gelmıor hocanın cevabı şu allahha bol bol şükret seni rahatsız eden kafir 3 harflilerin en lanetlisiymiş imanın kuvvetli diye seni ele geçirememiş hoca aynen şu kelimeleri sarfetmiş böyle şeyler daima kalbe nüfus eder adını dahi söylemiş 3 harflinin ama şu an aklıma gelmiyor bana anlattı ben 2 gece normal bi uyku çekemedim Ki arkadaşlar bu sevdiğim abi 5 vakit namazını bırakmayan bi insan gelmez demeyin başınıza çok Dikkatli olun çok ! ! !
göksu_yusuf
Üye

Üye
göksu_yusuf

Ruh Halim : Böylesini okumamışınızdır Yorgun10
Takım : Böylesini okumamışınızdır Bjk10
Yorum Puanı : 30211
Rep Puanı : 127

MesajKonu: Geri: Böylesini okumamışınızdır   Böylesini okumamışınızdır Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 12:00 am

p. için saol cnm
selvi18
Üye

Üye
selvi18

Yorum Puanı : 24734
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Böylesini okumamışınızdır   Böylesini okumamışınızdır Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 1:45 am

önemsiz cnm
Ashkım_Yusuf
Üye

Üye
Ashkım_Yusuf

Ruh Halim : Böylesini okumamışınızdır Keyifl10
Yorum Puanı : 2297
Rep Puanı : -1

MesajKonu: Geri: Böylesini okumamışınızdır   Böylesini okumamışınızdır Icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 12:16 am

Paylaşım için sağol...
ecenurumutcan
Üye

Üye
ecenurumutcan

Yorum Puanı : 1256
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Böylesini okumamışınızdır   Böylesini okumamışınızdır Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 4:09 am

korktum be ilginçç .....??
'SeydÆnver'
Süper M.

Süper M.
'SeydÆnver'

Ruh Halim : Böylesini okumamışınızdır Neseli10
Yorum Puanı : 56817
Rep Puanı : 5223

MesajKonu: Geri: Böylesini okumamışınızdır   Böylesini okumamışınızdır Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 7:28 pm

bende çok korktm yaa allah kimsenn başına veresn
p.için teşekkürler canım
plotonik yusufcu
Üye

Üye

Ruh Halim : Böylesini okumamışınızdır Yorgun10
Takım : Böylesini okumamışınızdır Gs10
Yorum Puanı : 545
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Böylesini okumamışınızdır   Böylesini okumamışınızdır Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 7:16 pm

rüyalarımda yanımdasın sadece rüyalarımda hayallerimde gerçektede yanımda olmanı isterdim br kere elini tutmam i kelime konuşmak yeterdi bana.. ama hiç olmadı bib beklentimde yok senden en bnm imkansızım sadece hayalimsin hep hep böyle kalacaksın gözyaşlarımı sadece hayaline resimlere dökeceğim
sen hiç bilmeyeceksin

Böylesini okumamışınızdır

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu