Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "Yardım" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

Yardım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
selvi18
Üye

Üye
selvi18

Ruh Halim : Yardım Asik10
Takım : Yardım Fb10
Yorum Puanı : 24734
Rep Puanı : 7

Yardım Empty
MesajKonu: Yardım   Yardım Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 1:39 am

Genc kadin isyerinde kotu bir haber alir.Kucuk kizinin bakicisi telefonda cocugunun cok ateslendigini mutlaka eve gelmesi gerektigini bildirir.Hemen isinden izin alir ve ates dusurucu bir ilac icin en yakin eczaneye kosar.Arabasinin yanina geldiginde arabayi anahtari icindeyken kilitlediginin farkina varir.Eve hemen yetismesi gerekmektedir ama nasil..?
Evini arar ancak cocuk bakicisinin verdigi haber daha kotudur,kizin atesi biraz daha yukselmistir.Bu arada kadin icinde bulundugu duruma bakiciya anlatir.Bakici arabanin kilidini acabilecek bir servis bulmasini ya da caki, bicak gibi birseyle kendisinin acmayi denemesini soyler.
Yakinda bulunan bir marketten kucuk bir caki alir ve arabanin yanina gider.Ama bunun nasil kullanilacagini bilemez.Arabanin kapilarini zorlar, sallar ama bir sonuc yok...
Basini gokyuzune dogru cevirir, " Tanrim , lutfen kucuk kizima ulasmam icin bana yardim et" .
Bu arada cakiyla kapiyi kurcalamaya devam eder.O sirada yoldan gecmekte olan sakallari uzamis, ustu basi bakimsiz bir adam durup kadini izler ve " Hanimefendi, isterseniz yardimci olabilirim"der.
Kadin caresiz teklifi kabul eder ve icinden dusunur, "Tanrim gonderdigin yardim bu mu?" Kiliksiz adam birkac dakika icinde arabanin kilidini acmayi basarir.Kadin saskinlikla adama tesekkur eder, kizinin durumunu anlatir, hemen yetisebilecegi icin minnettar oldugunu belirtir ve bir miktar para uzatip " Cok iyi bir insansiniz" diye tesekkur eder.
Adam, " Hayir hanimefendi, maalesef iyi bir insan degilim" der, "Hapishaneden yeni ciktim" ilave eder, "Araba hirsizligindan..."
Kadin bir sure sessiz kalir, adam uzaklastiktan sonra tekrar yuzunu gokyuzune cevirir, kendini tutamaz, aglayarak ;" Tanrim ,bir profesyonel gonderdigin icin cok tesekkur ederim" der.
ZeyNepYusuF'
Süper M.

Süper M.
ZeyNepYusuF'

Ruh Halim : Yardım Mutlu10
Takım : Yardım Gs10
Yorum Puanı : 22860
Rep Puanı : 5163

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 4:02 am

Mutlu sqol
http://www.yusufguney.forummotion.com/