Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
vay222
Banlandı
Banlandı
vay222

Ruh Halim : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Kaygil10
Takım : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Gs10
Yorum Puanı : 13
Rep Puanı : 18

ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Empty
MesajKonu: ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)   ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 2:10 am

ya ben imza bölümüne giriyiırum ama nasıl yapcam imzayı yapamadım bir türlü yapamadım

simdiden tşk siz cokk öpüyorummmm :öp: :öp: :öp: :öp: :öp: :öp: :öp:
esinn
Üye

Üye
esinn

Ruh Halim : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Mutlu10
Takım : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Fb10
Yorum Puanı : -54
Rep Puanı : 7

ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Empty
MesajKonu: Geri: ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)   ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 3:37 am

profilden yapıyorsun...:d:d:d
merve_seda
Üye

Üye
merve_seda

Ruh Halim : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Kaygil10
Takım : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Bjk10
Yorum Puanı : -1007
Rep Puanı : 6

MesajKonu: Geri: ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)   ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 4:01 am

cnm resim koycağın zaman bi adres çıkıyo ya o adresi imza bölümüne yapışıracaksın Mutlu
vay222
Banlandı
Banlandı
vay222

Takım : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Gs10

MesajKonu: Geri: ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)   ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 10:22 pm

ya urlyi yazıyorum ama görünmyo resim sadece urlye tıklayınca görünüyo nasıl olcak ya of:(
merve_seda
Üye

Üye
merve_seda

Takım : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Bjk10
Yorum Puanı : -1007
Rep Puanı : 6

MesajKonu: Geri: ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)   ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 10:24 pm

profilden seçeneklere gir imzamı herzaman gösteree evet de göndere tıkla
vay222
Banlandı
Banlandı
vay222

MesajKonu: Geri: ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)   ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 11:02 pm

ya cok yük oldum ama olmuyo o secenek filan nerde:(
gizem--yusuf güney
Üye

Üye
gizem--yusuf güney

Ruh Halim : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Keyifl10
Yorum Puanı : -247
Rep Puanı : -4

MesajKonu: Geri: ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)   ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 8:42 pm

bır yprogram ındırıp yapıon sonra buradalarda gorukmesı ıcınde
http://www.kucukresim.com/
mrs.güney
Özel Üye

Özel Üye
mrs.güney

Ruh Halim : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Geveze10
Takım : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Fb10
Yorum Puanı : -1441
Rep Puanı : 541

MesajKonu: Geri: ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)   ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 8:45 pm

bak cnm imageshack.us a gircen fotoyu upload edcen yeni sayfa açılcak ordan hotlink for forums 1 yazan yerdeki kodu kopyalayıp profilde imza bölümüne yapıştırcan olcak kilit+çöp
gizem--yusuf güney
Üye

Üye
gizem--yusuf güney

Ruh Halim : ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Keyifl10
Yorum Puanı : -247
Rep Puanı : -4

MesajKonu: Geri: ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)   ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin) Icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 8:46 pm

banımkıde aynııııııııııııııı

ya imza nasıl yapılıyor (yeri değil yerinin nere olduğunu bilmiyorum cok özür dilerim ltf yardım edin)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Sorunlar Buraya :)
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu