Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "Esprili mesajlar" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

Esprili mesajlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
damlacık cık
Özel Üye

Özel Üye
damlacık cık

Ruh Halim : Esprili mesajlar Asik10
Takım : Esprili mesajlar Gs10
Yorum Puanı : 36398
Rep Puanı : 0

Esprili mesajlar Empty
MesajKonu: Esprili mesajlar   Esprili mesajlar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 7:48 pm

* bu mesaj ozel bi frekansla gonderilmistir.zekilerde hafiza kaybi aptallarda kisa sureli korluk ibnelerdede bi anlik gulumseme yapar!!!

* seni gorunce gozlerim dolar, kulaklarim mark

* oglum müjde sana is buldum - nasil is - büfede yedigün vereceksin

* Temel ile Dursun Trabzonda KAZI yapiyorlarmis. Kaz ölmüs

* Zaman kötü , Kolla Götü

* Ey daglari taslari herseyi yaratan rabbim ,herseye bir güzellik ayri bir tat insanlara akil mantik zeka dagitirken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun

* Adamin biri saçlarini önce ortadan ayiriyormus sonra liseden ayirmaya baslamis

* Güçlü kollari ile beni koltuga oturttu..üstüme abandi..eline aldigi kocaman aletini agzima soktu..çok canim yandi ve agzimdan kanlar akiyordu..ama çürük disimi sonunda çekmişti..

* su anda her 100 kisiden 35i uyuyor, 10u yemek yiyor, 25i calisiyor, 15i sex yapiyor, 10u araba sürüyor, 4ü ders calisiyor bir tabe salakta elinde telefon sms okuyor

* Ah kizim ah!! Ben ne salagim. Seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. -Üzülme annecigim. Ben hepsine verdim.

* Yat dedi yattim, ac dedi actim, aletini cikarip soktu. Isini bitirdiginde kan gelmeye basladi, cok korkmus ve cok aci cekiyordum, cünkü ilk kez dis cektiriyordum!!

* Bütün bisikletlere bindim, Bisan a binemedim..

* Dünyada ibnelik olmasaydi ; dünya yuvarlak olmazdi

* DUN GECE SENI O KADAR ARADIM KI,SOGUK VUCUDUMA DOKUNMANI O KADAR ISTEDIM KI,YATAGA SENSIZ VE CIPLAK GIRMEK ZORUNDA KALDIM!NEREDEYDIN BENIM CANIM PIJAMALARIM?)

* Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar

* sürüm sürüm sürün arko crem

* Doga'nin Kanunu varsa Arif sag'in sazi var

* Temel Kazi yapinca Fadime Hasretlikten Çatlamis

* umudun yoksa bu dünyada atla asagiya dünyadan baska yerden degil keh hö!hö!

* iki uzayli benzin istasyonuna gitmisler.biri benzin pompasini tutmus dötüne sokmus.digeri ona saskin bir bakisla:bu yaptigin normalmi?demis.digeri ise:hayir kursunsuz.demis

* Boynuma sürterek gögüslerinin arasindan asagiya kalçamin yanina kadar getirip yuvasina oturttum çikan slak sesi bana güven veriyordu EMNİYET KEMERİNİ SEN DE TAK !

* Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var ,muhim olan miktarı

* ERKEKLER ARABA GIBIDIR,DIKKAT ETMEZSEN ALTINDA KALIRSIN

* sen bir meleksin,dagda gezen ineksin,ot veririm yemezsin,allah belani versin

* KADININ BiRi MUTFAGA GiTMİS HAMiLE KALMIS.NEDEN?
CEVAP:CUNKU CAY KOYMUS DA ONDAN

* Kadinin Biri Yildizlari izliyormus hamile kalmis neden?
cevap : YILDIZ KAYMIS

* sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktım ama konturum bitti

* Galata kulesinden attım fesimi.Eyyy fani insaf et degdireyim tepesini.Değdirirsem tepesini itelemem gerisini.Itelersem gerisini keserim nefesini

* KULA BELA GELMEZ HAK YAZMADIKÇA HAK BELA VERMES KUL AZMADIKCA

* SINAVDAN SIFIR ALDIM AMA ÖNEMLI DIIL , ÖNEMLI OLAN KATILMAKTI

* elleriyle beyaz vucudumu ellediler dudaklariyla emdiler,atesiyle yaktilar,bilmem ne istediler benim gibi sigaradan?

* o'nun sert bedenini oce avcumun icine aldim sonra kafasini dudaklarimin arasindan gecirdim o essiz sivi bana hayat veriyordu cocacola hayatin tadi..

* Bir Daha Kumar oynamıyacağıma Bahse girerim

* Dünya delikanli olsaydi, yuvarlak olmazdi...

* we aill now upgrade your brain,please wait.....................searching.......searching .........still searching.........sorry=NO BRAIN found....

* ASLIYI SEVDI KEREM,ASLI IÇIN DAGLARI DELERIM DEDI KEREM ASLI VERMEDI BI KEREM ,BEN BÖYLE ASKI SIKEREM

* SEN SEN OL KAPI ÖNÜNDE ASK YAPMA , ASK'IN GÖZÜ KÖRDÜR AMA KOMSUNUNKİ ASLA .

* ASK BIR SUDUR,IÇ IÇ KUDUR

* Seytana adini sordum açmamis gül dedi.Seni seviyorum dedim gülerek manyak dedi.Bi öpücük ver dedim.Etrafina bak dedi.Zorla alirim dedim.Sende o göt varmi dedi...

* Ögretmenin vurdugu yerde gül biter.Hiç morarmıs gül olurmu!

* üfff yavrum,anam,yalarim,yutarim,döserim..sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu telsimin'in motivasyon mesajidir, biz buna cep-taciz diyoruz. Belki baskalarida bu uygulamaya baslar ha nedersiniz fena olmaz degilmi

* Her gün agzina al! oksarcasina dudaklarinin arasinda gezdir!zevkin doruklarina ulastiginda dahada hizlan!ve sonraddeye gelince macunu tükür firçayi temizle dis sagligina dikkat et!...

* devlet'i osmani ali'de terfi'i temayuzilim irfan ile olmaz ya olacak kuvvetli iltimas ya olacak medeni haz yada olacak delikle temas

* dereceye girmek için çok çalişti ama hasta oldu derece ona girdi

* gülü seven dikenine katlanır,kaktüs sevenin vay haline........

* Ask bir sudur , iç iç kudur , , ,, , Ask bir visne iç iç Kisne...

* sen bi afıtabey-i yektasin darende deliksiz. ben o deligin matkab-i ihtiyactan kemiksiz

* NIYETIM ACIZANE-I TACIZ ETMEK DEGIL BILAKIS EFKAR-I UMUMEDE NACIZANE BIR MIKIS TEKLIFIDIR.VERECEGINIZ HER MUSPET CEVAP HARABE-I MIKIMIN DERMANI OLACAKTIR.

* YÜRÜDÜM OLDUM DEVE GÖRDÜNMÜ ENDAMIMI BENDE TiTEYiM SENSiZ GÜNLERiN ECDADINI FERHAT OLURUM BENDE DAGLARI DELERiM SiRiNiDE TiTERiM SENiDE TiTERiM )

* ERKEKLER NEDEN EVLENEMEYECEKLERI KADINLARIN PESINDEN KOSARLAR KOPEKLERIN KULLANAMAYACAKLARI OTOMOBILLERIN PESINDEN KOSMALARI GIBI

* buna kim inanır kadirinanır

* Daire kiralayamıyorsan , kare kirala..

* Adamın biri araba almak için galeriye gitmiş,, alamayınca kan kaybından ölmüş.

* BU GüZELLLiK,BU ZEKA, BU AKIL, HELE SU ANLAM DOLU GöZLERiN BüYüSü ALLAH BüTüN GüZELLiKLERi BiR YERDE TOPLAMIS. NEYSE KENDiMDEN COK BAHSETTiM SENDEN NABER?

* sen sev seveni seven sevsin seni

* ayipsa sakin söyleme ayip edersin

* BU GüZELLLiK,BU ZEKA, BU AKIL, HELE SU ANLAM DOLU GöZLERiN BüYüSü ALLAH BüTüN GüZELLiKLERi BiR YERDE TOPLAMIS. NEYSE KENDiMDEN COK BAHSETTiM SENDEN NABER?

* DERECEYE GIRMEK IÇIN COK CALISTI AMA ILERI ZEKALI DOPINK ALAYIM DERKEN HASTALANDI VE O DERECEYE DEGILDE DERECE ONA GIRDI...

* Soluk boruna akıttıgım an o enfes sıvı faaliyete geçecek ve bu mesajı bitirmiş olacaksın...

* cok tatlisin güzelsin,dikkat et arilar yemesin.

* ask bir sudur ic ic kudur

* su anda her 100 kisiden 35i uyuyor, 10u yemek yiyor, 25i calisiyor, 15i sex yapiyor, 10u araba sürüyor, 4ü ders calisiyor bir tane salakta elinde telefon sms okuyor

* ask bir poktur yemeyen yoktur

* ARABA ISIK HIZINI GECERSE NE OLUR CEVAP : FARLAR ARKADAN GELIR

* seni görünce gözlerim dolar kulaklarim euro burnumda döviz bürosu olur

* SEYTANA KÜLAHINI TERS GIYDIRDIM MAKSAT INSANLIK OLSUN

* ARANIYOR??? ENDÜSÜK NOTU BES OLAN DERTE ATISMAMIZA IZIN VEREN ILKDERS UYUMAMIZA IZIN VEREN EN AZ 4 DERECE MIYOP GÖZLÜKLÜ BIR ÖGRETMEN ARANIYOR....

* geçenlerde bitkisel hayata girdim maksat yesillik olsun

* bakarsan bag olur bakmazsan bakma lan..!

* Sayın abone son dönem faturanız 92.845.268TL dir.Lütfen yarına kadar ödeyiniz.Teşekkürler.

* Sayin abonemiz aldigimiz sikayet dogrultusunda bir abonemizi rahatsiz ettiginizi saptadik lutfen abonemizden ozur dileyiniz

* Yukarı aşağı salladım sallasım.Bir anda fışkırmaya başladı.Hemen ağzımız dayadım.İşte o gerçek tat.COCA COLA

* Sayın abonemiz.Faturanızı zamanında ödemeğinizden dolayı hattınız kullanıma kapanmıştır.

* Güçlü kolları ile beni koltuğa oturttu..üstüme abandı..eline aldığı kocaman aletini ağzıma soktu..çok canım yandı ve ağzımdan kanlar akıyordu..ama çürük dişimi sonunda çekmişti.
.
* gece sensiz cirilciplak girdim yataga..çok üsüdüm ve yanlizdim.hep senin hayalinleydim..yanima gelmeni beni sarmani ve isitmani bekliyordum..benim sevgili çizgili pijamalarım

* Yat dedi yattim, ac dedi actim, aletini cikarip soktu. Isini bitirdiginde kan gelmeye basladi, cok korkmus ve cok aci cekiyordum, cünkü ilk kez dis cektiriyordum!!

* Kocamandı,elimde tam olarak tutamıyordum çok büyüktü, aşağı yukarı salladım tam fışkıracakken ağzıma dayayıp hepsini içtim coca-cola yı çok seviyorum!

* KARANLIKTI, GÖZLERİ PARILDIYORDU... EĞİLDİM...BACAKLARINI AYIRDIM...MEMELERİNİ AVUÇLADIM...ÇOK ZEVK ALIYORDUM, ÇÜNKÜ HAYATIMDA İLK KEZ İNEK SAĞIYORDUM.......

* ÖNCE İÇİNE GİRDİM İYİCE YERLEŞTİM.İYİCE KAVRADIM ONU SONRA 1-2 YETMEDİ 3-4 SONRA İLERİ GERİ... AMAN TANRIM NE BÜYÜK ZEVKMİŞ ARABA KULLANMAK! )

* TURKCELL HATLI CEP TELEFONLARINIZIN DAHA iYi ÇEKMESi iÇiN, TELEFONUNUZU DiK POZiSYONA GETiRiP ÜZERiNE OTURUNUZ...

* selam bu mesajı ben yani cep telefonun yazdı,beni cok seviyorsun biliyom cunku hic yanından ayırmıyosun,lutfen tuslarıma yavas bas,ve antenimi ikide bir cıkarıp takma olurm mu

Üye
ÜzGüN_MeLeK

Ruh Halim : Esprili mesajlar Utanga10
Takım : Esprili mesajlar Bjk10
Yorum Puanı : 16495
Rep Puanı : 2440

Esprili mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: Esprili mesajlar   Esprili mesajlar Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 6:19 pm

ewet damlacım biliyorum bu mesajları ya süper bunlar.. Hehehe
jimjime
Süper M.

Süper M.
jimjime

Yorum Puanı : 82226
Rep Puanı : 10003

Esprili mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: Esprili mesajlar   Esprili mesajlar Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 6:37 pm

ÇOK KOMİKLER TŞKLER
damlacık cık
Özel Üye

Özel Üye
damlacık cık

Esprili mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: Esprili mesajlar   Esprili mesajlar Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 6:46 pm

komiktirr bnnnn koyunca öle olurr ricaa
göksu_yusuf
Üye

Üye
göksu_yusuf

Ruh Halim : Esprili mesajlar Yorgun10
Yorum Puanı : 30211
Rep Puanı : 127

Esprili mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: Esprili mesajlar   Esprili mesajlar Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 7:21 pm

p. için saol
...YuSuF_BuKeT...
Üye

Üye
...YuSuF_BuKeT...

Ruh Halim : Esprili mesajlar Geveze10
Yorum Puanı : 10771
Rep Puanı : 17

Esprili mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: Esprili mesajlar   Esprili mesajlar Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 7:33 pm

espirili hea... Mutlu p.icin saqol...
ŋżℓ
Üye

Üye
ŋżℓ

Ruh Halim : Esprili mesajlar Calisi10
Yorum Puanı : 1471
Rep Puanı : 3

Esprili mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: Esprili mesajlar   Esprili mesajlar Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 8:02 pm

Teşekkürler
damlacık cık
Özel Üye

Özel Üye
damlacık cık

Esprili mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: Esprili mesajlar   Esprili mesajlar Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 10:54 pm

ricaaa

Esprili mesajlar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Esprili Bilmeceler
» komik mesajlar
» Espirili Mesajlar
» Komik Mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki