Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "Yusufa Mektup" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

Yusufa Mektup

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
MertcanS
KURUCU

KURUCU
MertcanS

Ruh Halim : Yusufa Mektup Yorgun10
Takım : Yusufa Mektup Gs10
Yorum Puanı : 59572
Rep Puanı : 47638

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 9:30 pm

Fenerli kız adlı cansev Arkadaşımız Yusuf Güneyin Belçika Konserine gideicek ve bizim mesajlarımızı götürmek istiyor..Eğer Yusufa Mesajını Mektubunu yollamak istiyen varsa İlk 50 kişininki gönderilcek 50 Kişi Buraya Yazsın.. Kısa Mesajlar sayılmıyacak..Uzun Olacak..Ve yusufun Adınızı Bilmesini istiyosanız Adınızı Düzgün Biçimde yazınız..

50 sonrası alınmıyacak.. Gönderlilenlerin İsmi Yazılacak..!

Not:Forum Kurallarına Uymayanlar Ve sitenin düzenini bozaların Mesajlarıda Gönderilmeyecek..!

En son Mertcans tarafından Salı Nis. 21, 2009 12:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.yusufguney.forummotion.com
~ShéSouL
Üye

Üye
~ShéSouL

Ruh Halim : Yusufa Mektup Asik10
Yorum Puanı : 1269
Rep Puanı : 34

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 9:40 pm

Yusufum seni çok ama çok seviyorum..
seni ilk gördüğüm günden bei hastayım ya...!
seni çok beğeniyorum.. çok tatlı ve yakışıklısın+sempatiksin..!
sen birtanesin yha bi bi bitanesin..
Aşk+sevqi+heyecan+mutluluk hepsi sende var.... sende yaşadım..
Sensin içimin güneşi aydınlatanSn..!
Nolur balıkesirede gel.. çünkü artık oraya taşınıyıRuss Üzgün
ama seni nerde olursa göreyim o bana yeter..
Senin bir bakışın bir gülüşün için ölürüm yaa..!
Sen bnm birtanem-aşkım-herbişeyimsin.!
Seni nasıl sevdiğimi aqrı dağına haykırsam sığmaz taşar gider..
İşte aşk-sevgi dediğinDe böyle olmalı
Seni çok Seviyorum..!

Yazan:muqiLan Mutlu
http://selenacilar.4forum.biz/
yusuff_ben
Üye

Üye
yusuff_ben

Takım : Yusufa Mektup Fb10
Yorum Puanı : 6785
Rep Puanı : 174

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 11:23 pm

UMUT YOLUM HERŞEYİM…

Cümleye nasıl başlayacağını bilemez aslında insan.Ama sen bunları bilmeme sebepsin ve beklide fark etmeme…Sana umut yolum diyerek başladım Çünkü gercktn umudum oldun yani şöyle hani iki nokta arasında belirsiz bi yerde kalır ya insan işte bende öyle bir yerdeydim ama sen yolumu belirlememe o iki nokta arasından çıkmama sebep oldun seni kendime örnek alıyorm sen… herseyinle hayatta mücadele etmekten bıkmamş pes etmemişsin bende senin yolunu izleyeceğim hayatta hiçbirzman yılmayıp mücadele edeceğim bu anlattıklarım senin yalnızca bir yönün diğer bir yönünü anlatmaya dilim yeter mi bilmiyorum ama ben yinede yettiği kadar anlatayım bana göre herkesten farklısın gülüşün öle masum içten ve samimi ki kalbime işliyor…bakışın öylesine cesur öylesine anlamlıki seni farklı kılıyor sesini duymak ise her şeye değer bence en kötüsüde ne biliomusun?bütün bunları yalnızca kendi içimde yaşamak fırtınaların kalbimde kopuyor olması ve senin bunlardan haberin olmaması sana ulaşamamak seni bir kez olsun görememek bunları yalnızca benim değilde seninde bilmeni isterim tabiî ki kim istemez ki şiirler yazdıgı rüyalarında görüdüğü hayallaerini kurduğu besteler yaptıgı defterler tuttugu albümler oluşturdugu kişinin bunca duyugusunu bilmesini ya da kim istemez ki kendine her şeyiyle örnek aldığı başarılarını büyük bir hayranlık takdir ve mutlulukla izlediği kişiye bunları anlatabilmeyi şuan bile yazmakta güçlük çekiyorum çünkü gerçekten kelimeleri bir araya getirip seni anlatabilmek zor konuşmasıda zordur kim bilir en büyük idealim seni örnek alarak biryerlere gelmekten sonra seni görebilmek zorda olsa bunları yüzüne söyleyebilmek inşallah nasip olur bunları yüzüne karşı söyleyebilmek ve sen inşallah hep başarıdan başarıya koşan her zmn herkesten farklı olan YUSUF’mm olarak kalırsın veda etmek istemiorum çünkü daha seni tam olarak anlatamadım ama umarım beni anlamana yetmiştir umut yolum…
Seni herkesten her şeyden cok seven
En büyük hayranın FAHRİYE...
mrs.güney
Özel Üye

Özel Üye
mrs.güney

Ruh Halim : Yusufa Mektup Geveze10
Yorum Puanı : -1441
Rep Puanı : 541

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 11:58 pm

Hayatıma bir anda girdin...
Ne olduğunu anlayamadan.
İlk zamanlar geçici bi hayranlık sanardım.
Her zamanki gibi geçici birşeydir derdim.
Fakat gitgide hayatımın tam ortasına yerleşmeye başladın.
Oysaki bana yıldızlar kadar uzakken.
Hem ulaşamayacağım kadar, kilometrelerde uzak..
Hemde elimi uzatsam dokunabilicekmişim gibi yakın..
Önce sesinle başladı herşey.
Sonra kim bu karşımdaki derken kendimi burada buldum
Anladımki sen geçici değilsin
Nereye baksam karşımda sen..
Nereye gitsem dilimde şarkıların
Bana bu kadar uzakken
Aslında en yakınımdaki senmişsin
Kimseye birşey anlatamayacak kadar kafam karışıkken..
Şarkılarınla paylaştım kendimi
Şarkılarınla avuttum
Kimi zaman herşeyin peşinden koşmayı
Kimi zaman ise hayatın peşimden koşmasını bekledim
Anlıycağın senle büyüyorum
Üstelik bana yıldızlar kadar uzakken..

Umarım hayatındaki bütün sevdiklerin sana yıldızlardan çok daha yakın olur. Kendin kadar yakın..
Hayatta her zaman istediğin gibi yaşa. Başkalarının sana müdahele etmesine izin verme.
Çünkü insanlara en yakın kişi kendisidir. Hayatta herşey senin için güzel. Bunu unutma..
Aynı zamanda seni çok seven bizleri de unutma.. Seni çok seviyorum Yusuf'um..

Senin aşkına üyeyim..

Dilruba..

En son mrs.güney tarafından Salı Nis. 21, 2009 12:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MertcanS
KURUCU

KURUCU
MertcanS

Ruh Halim : Yusufa Mektup Yorgun10
Yorum Puanı : 59572
Rep Puanı : 47638

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 12:33 am

Yusuf Abi gerçekden çok başarılısınn.Kendime seni örnek alıyorum hiç birşeydenm vazgeçmeden peşinden gitmeyi senden ögrendik..Benimde en büyük hayalim oyuncu olmak...senin gibi bende işallah hayalime kavuşurum..Senide çokk seviyoruz.. İşallah çok daha başarılı olursun (zaten çokk başarılısın ama).Burda Mesaj Yazanmayan Binlerce Üye var onlarda seni çok seviyo.. Mutlu seni alanyayada bekliyoruz..konsere felan işallah gelirsin..

Seni çok seviyoruz.. Tüm Fanların olarak bunu unutma Mutlu

Mertcan..

En son Mertcans tarafından Salı Nis. 21, 2009 9:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.yusufguney.forummotion.com
tuğçe = yusuf
Üye

Üye
tuğçe = yusuf

Ruh Halim : Yusufa Mektup Neseli10
Takım : Yusufa Mektup Turk10
Yorum Puanı : -16
Rep Puanı : 0

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 9:19 pm

ilk öncelikle merhaba ben tuğçe senin büyük hayranınım seni çok seviyorum.Senin sesin, karizman zaten insanı kendine bağlıyo. Ya gerçekten ne yazacağımı bilmiyorum çok deişik bir duygu hayran olduğun kişiye mektup yazmak insan donup kalıyo cümleler içiçe giriyo ama şunu bil seni çoook seviyorum ve fan cluptaki bütün herkes seni çok sevio.Bende senin gibi Rafet El Roman hayranıydım ve ona çok teşekkür ediyorum çünkü senin gibi bir yetenekli bir sanatçı bize kazandırdı sesin çok güzel. Ben herkesi kolay kolay beğenmem ama seni ilk dinleyişte çok beğendim ve sevdim başka yazacak birşey bulamıyorum şarkıların çok güzel.başarılarının devamını dilerim.İnşallah hayatta istedikleri olur ve nice albümlere. SENİ ÇOK SEVİYORUM.

Tuğçe

En son tuğçe = yusuf tarafından Salı Nis. 21, 2009 9:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
esinn
Üye

Üye
esinn

Ruh Halim : Yusufa Mektup Mutlu10
Yorum Puanı : -54
Rep Puanı : 7

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 9:21 pm

bütün funların bütün hayranların gibi bende seni cok sevdiğimi ve yine herkes gibi en güzel yerlerde olacağına inanıyorum...seninde dediğin gibi ( artık yeni felsefemiz bu ) HER ŞEY COK GÜZEL OLACAK !!!
keşke ile baslayan cümlelerden nefret eder hale geldim artık buraya en yakınıma kadar geldin ama ben seni görmeye gelemedim..keşke diyorum maalesef yine...ama insallahhh hepimiz için söylüyorum seninle tanışma fırsatını bulabiliriz...senin güzel yüreğini yakından tanımak bütün hayranlarının hakkıdır :d tekrar söylüyorum her sey cok cok cok güzel olacak ESİN...

( ARKADASLAR özür isim yazmayı unutmusum Mutlu )

Üye
Yağmur&Yusuf

Ruh Halim : Yusufa Mektup Bilgin10
Yorum Puanı : 588
Rep Puanı : 65

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 9:21 pm

Yusufum Seni çok ama çok seviyorum...seninle konuşmayı tanışmayı o kadar çok istedim ve denedimki ama her seferinde bişeyler oldu ve bi türlü görüşemedim seninle inşallah bu sefer olucak...Senin sesini ilk duyduğum andan itibaren sana vuruldum...bir türlü kopamıyorum senden..Keşke sende tanısan beni...bu sıradan bi hayranlık değil..seni gerçekten seviyorum yaşım 14 olsada..ÜzgünÜzgün...O kadar başarılısınki...bi tv programında sevdiğim kız tuttuğunu koparan hayallerinden hiç vazgeçmeyen biri olmalı demiştin bende şu an onu yapıyorum..Hep böyle sanatınla gündemde ol..Başarılarının sonsuz devamını dilerim...Hayatta hep sevdiklerinle mutlu ol...Seni harbiden çok seviyorum...

Yağmur...

( yha eğer başka bi yağmur mektup yazarsa adımı Tuğçe Yağmur olarakta yazabilirsniz..)
zeyneppp
Üye

Üye
zeyneppp

Ruh Halim : Yusufa Mektup Bakiml10
Yorum Puanı : 1415
Rep Puanı : 66

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 9:28 pm

yusufum seni gerçketen çok beğeniyorum sesin süper sen süpersin daha ne olsun yanı.. seninle bi kaç defa tlf konuştum ama gönül isterdiki yüzyüzede görüşmek ama olsun bölede idare ediyorum şarkılarından en çok talihsiz bir sevdayı beğeniyorum gerçi hepsi süper ama benim için özel olan şarkı talıhsız sevda.. yusufum d.bakıra gelmeni öle çok isterim ki anlatamam burdakiler senin d.bakıra gelmeni çok istiyorlar çok beğeniliyorsun burda haberin olsun Mutlu ysufum keşke bi kere bile olsa seni görsem ne güzel olurdu ama ahh ahh neyse inş bigün seni görürüm kendine çok çok iii bak seni çok seviyorum.....

Yusufa Mektup 985-54

ZEYNEPPP
Fenerlikiz
Üye

Üye

Yorum Puanı : 12

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 9:41 pm

Slm, Arkadaslar bu arada isteyenler fotolarinida yukleyebilirler, mesajlarinin yanina yapistirabilirim ki yusuf sizi gorsun Mutlu Hadi kolay gelsin size, grsmek uzeree Mutlu :(L):
zeyneppp
Üye

Üye
zeyneppp

Ruh Halim : Yusufa Mektup Bakiml10
Yorum Puanı : 1415
Rep Puanı : 66

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 9:43 pm

cnm benim ztn foto var alabilrsen benim avatradaki fotoyu götür cvp yazarsan ii olur
Gokche
Üye

Üye
Gokche

Ruh Halim : Yusufa Mektup Huysuz10
Takım : Yusufa Mektup Bjk10
Yorum Puanı : 5851
Rep Puanı : 1296

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 9:45 pm

Nasıl dicem ne dicem şuan bilmiyorum seni okadar
çok seviyorum ki senin olduğun her yer nerdeyse
cennet olarak kabul edicezz sana başarı dilesem
zaten çok başarılısınki sana şimdilik çok sevdiğimi
yazıyorum inş konserine gelincede söylemek istediğim
herşeyi sölerim seni çok seviyorum ya senşu kötü zaman da
ilaç gibi geldin hepimize başarılarının devamını diliyorum
sen kesinlikle her zaman çok başarılı olcan seni hayatının son anına kadar çok sevecek olan en büyük hayranlarından sadece bibi tanesii sana değişme demicem çünkü eminimkli
sen asla değişmicen seni her zaman çok seviyor olan gökçee
SENİ ÇOK SEVİYORUM GÖKÇEE

En son gökçeee tarafından Salı Nis. 21, 2009 10:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yusuf....
Üye

Üye
yusuf....

Yorum Puanı : -17
Rep Puanı : -1

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 9:49 pm

yusufum bitanem ben irem seni çoook seviyorum sevgimi kelimelerle ifade edemem o yüzden buraya yazamayacağım tek istediğim benim gözlerimin içine bakıp gülümsemen ve beni öpmen seni ilk gorduğumden beri aşkımsın geceleri seni düşünmekten uyuyamıyorum uyuduğum zamanda rüyalarıma giriyorsun...yastığımın altında duran tek şey senin albümün uyurken bana huzur veriyor...belkide şu anda abarttığımı düşünüyorsun senin ne kadar alçak gönüllü biri olduğunu böyle düşünmeyeceğini biliyorum ama yinede soyleyim ben abartmıyorum seni gerçekten çok seviyorum...geçenlerde televizyonda pelin sönmez le aşk yaşadığını duydum inşallah doğru değildir ama doğruysada senin hep mutlu olmanı isterim ben dayanamam ama senin mutlu olman beni mutlu eder...ben https://yusufguney.forummotion.com forumun üyesiyim sende üyeymişin evet bilgisayara girecek kadar vaktin yok ama bir ara uğrarsan hepimiz çook mutlu oluruz zaten o anda hepimiz kalpten gideriz:D daha sonra ben kayseride yaşıyorum konser programına baktım buraya konserin yok ama lütfen bir ara buraya da uğra yalvarırım seni 1 an için uzaktan bile gormek beni sonsuza dek mutlu eder... şarkılarını dinleyemiyorum çok istiyorum ama her dinlediğimde ağlayasım geliyor ve ağlıyorum neyse benim söyleyebileceklerim bu kadar hayatta hep mutlu olman dileğiyle...
mervenur
Üye

Üye
mervenur

Takım : Yusufa Mektup Turk10
Yorum Puanı : -143

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 10:08 pm

yusufcum;
senin eline ulaşırmı ulaşmazmı, okurmusun okumazmısın bilmediğim halde yine de diğer arkadaşlarım gibi bir umut bu mektubu sana yazıyorum.Gerçekten bu mektubu şu anda okuyorsan çok şanslıyım demektir.Tanıdığım insanları bile bu kadar sevemezken görmeden sevdiğim tek insan sensin.Çoğu fanının olduğu gibi beninde hayallerimde yer edindin.Ben karabük'ten yazıyorum.Umarım bir gün görüşebiliriz(konser filan yani).Bence hayatta en büyük başarın albümden filan ziyade bu doğallığın ve karşındakine de ne kadar sanatçıda olsan aynı havayı soluduğunu, aynı standartlarda olduğunu, kısacası onunda senin gibi bir insan olduğunu hissettirmen.Umarım her zaman böyle doğal ve içten olursun.Hiç bir zaman bu insanlığını bozmıyacağından eminim.Her zaman mutlu olmanı dilerim.MUTLU SAĞLIKLI HUZURLU BİR YAŞAM GEÇİRMEN DİLEĞİYLE...

NOT:BİDE LÜTFEN FANA BİRAZ DAHA FAZLA GİR....

SENİ SEVİYORUZ.....

umarım ulaşır benimkide arkiler ya..
yusuf*buket
Üye

Üye
yusuf*buket

Yorum Puanı : 564
Rep Puanı : 45

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 10:35 pm

YuSuFmM*a
eğer birgün bunu okuyacak olursan ki zaten hic sanmıyorum yoğun olduğunla ilgili o kadar cok duyum alıyoruz ki hepimiz tüm yusuf güney fanları...Her neyse bu arada ben buket hepimiz olmasak bile bazılarımızın gönlünde taa ask-ı viraneyi ilk izlediği andan itibaren taht kurdun onlardan biride benim çoğu zaman rüyalarımda sen oluyosun ya da senle ilgili birsey oluyor bu aralar o kadar mutsuzum ki tek tesellim sen oluyosun artık sayemde seni tüm sınıf tanıdı.Hic kimse senin adına kötü birsey söylemeye cesaret edemiyo karsımda e aslında haklılarda sonlarının kötü olacağını biliyorlar.Aslında seni bunlarla cok yormak istemiyorum ama bilki sen benim için çok değerlisin ve birgün karşılaşacağımıza eminim en azından o kadar şanssız olmadığımı umuyorum.Gelirsen seni Kayseri*de görmekten cok mutlu olurum.Gerçi ben gelemem ailem okul sınawlar bir sürü sorun cıkıcak ama yinede varlığını hissetmek bile iyi gelir bana.SENİ COOOOK SEVİYORUM.Şimdiden teşekkür ederim.Beni de sen virane ettin canım.Ne olursa olsun kendini cok yorma iyi bak çünkü buradan sana ulasan her mektup sahibi sana birsey olmasıyla yıkılır bastada ben..

BeN HaYaTa SeNiNLe aCMıŞıM GöZLeRiMi
SaNa VeRMiŞiM KaLBiMi
SeNi SeVeN BiRi VaR
Ne oLuR uNuTMa BeNi

BuKeT....

En son yusuf*buket tarafından Salı Nis. 21, 2009 10:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
eda_yusuf
Üye

Üye
eda_yusuf

Yorum Puanı : 3650
Rep Puanı : 217

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 10:54 pm

Gözlerinde Kaybolurken Hesapsizca
Aski Yasattin Yoksun Kalbime Delicesine

Ucurumun Kenarinda Beklerken olumune Acizce
Tutunacak Dalim Oldun Caresizligime

Umutsuz Yasarken Bu Hayatta öylesine…
Karanligimi Aydinlatan Tek Isigim Oldun Ummadigim Bir Sekille

yusuf abi seni cok seviyorum
cok yakısıklısın+cok sempatilksin umarım bir gün görüşürüz seni görmeyi cok istiyorum
seni cokkkkkk seiyorummm
umarım kırıkkaleye konsere gelirsin
cok yakısıklısınnn:)
yusuf abi seni cokk seviyorum eğer görüşme fırsatım olursa bestelerimi ve siirlerimi paylasmak isterim
türkiye genelinde konser verecekmisin ltf verr
seni cokkkkk seviyorummmmmmmmmmmm

EDA.....
islem
Üye

Üye
islem

Ruh Halim : Yusufa Mektup Nerede10
Yorum Puanı : 6074
Rep Puanı : 289

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 11:45 pm

ya hem başarılısın hemde yakışıklısın yusuf abi
seni ne kadar çok seviyorum bir bilsen..
12 mart hayatımın en mutlu günlerinden biri..imza gününe gelmiştim ve sana istediğim kadar yakındım..hayal bile edemezdim sana o kadar yakın olmayı..ouff hergün onunla sevinciyle günümü geçiriyorum..çünkü seni çok ama çok seviyorum..imza gününe geldim imzanı bana veremedin ouff hemde seni öpemedim ama bol bol resimlerini ve videolarını çektim yaa o bana yeter..inşallah başka biryerde imza gününde veya konserde seni tekrar görürüm..Bu benim en büyük dileğim..seni çok seviyorum ve hayatında başarılar diliyorum..inşallah kariyerinde hep bu şekilde kalırısn bitanem seni çok seviyorum..Çokkk...

İrem şeker..
ebus
Üye

Üye
ebus

Yorum Puanı : 4336
Rep Puanı : 4996

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 12:16 am

Nasıl başlıyacağımı bilemiyom...
O kadar farklısınki herkes herşey sönük kalıyo senin yanında her şeyinle mükemmel bitanesin...Aşk-ı Virane'yi ilk izlediğimde-dinlediğimde o kadar farklı duygular hissettimki olamaz böyle bişey dedim nasıl bişey bu sende yazdığın şarkıda.O şarkıyı ilk dinlediğim andaki duygular o kadar yoğun duygulardı ki o duyguları hiç biyerde hiç kimsede hissetmedim.Çok farklıydı...Ne olduğu anlayamadım bambaşka bişeydi o duygu.O kadar içten o kadar temizki...Duygularımı anlatmak bu satırlara yetmez kısa bi şekilde olsada dile getirmek istedim.Gerek albümün gerek kişiliğin olsun herşeyinle mükemmel,bir numarasın!Şu an hayatta tek istediğim şey seni bir saniye bile olsun yakından görmek nefes alışını izlemek.Duygularım çok yoğun ve karışık ne hissettiğimi bilmiyorum.Bidiğim tek şey seni çok sevdiğim.Bunu hissedebiliyorum.Hayatta hep o güzel yüzün gülsün hiç üzülmesin o temiz kalbin hep hep mutlu ol tüm sevdiklerinle... Senin o gülen yüzünü görmek benim en mutlu anım demek.
Her yaptığın işte,adımını attığın her an kalbim seninle.Seni çok seviyorum.Yanağına küçük bide öpücük konduruyorum,inşanlah bir gün yüz yüze konuşuruz seninle.Kendine iyi bak Yusuf'cum.=)

Ebru AKIN
http://ozandogulufanclub.benimforum.biz/
nil
Üye

Üye
nil

Ruh Halim : Yusufa Mektup Keyifl10
Yorum Puanı : 1963

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 10:30 pm

karanlık günlerime bir güneş gibi doğan,gülüşüyle parlar her yer,daha genç o,yakışıklı ,sempatik insan en sevdiği sanatçıyı bırakıyor 2.plana düşüyor çok tatlı çok bu yazdıklarımı bi okusa bi mesaj atsa dünyalar benim olurdu. Mutlu
AysNr*GnY
Üye

Üye
AysNr*GnY

Ruh Halim : Yusufa Mektup Bezgin10
Yorum Puanı : -378
Rep Puanı : 402

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 3:31 pm

Ah nasıl anlatsam sana sevgimi hiç bilemiyorum valla...
Kelimeler yetmiyor çünkü..!Neyse bir yerden baslamak gerek artık.Ask-ı Virane klibi ilk çıktığında bi baktım Rafet'in yanında biri var gördüğüm an vuruldum.Allahım dedim bu ne tatlılık bu ne karizma...Sanırsam Allah en bos zamanlarından birinde yaratmıs seni özene bezene...Seni her gördüğümde önce kalbim sıkısıyo sonra nefesim kesiliyor karın böyle gıdıklanıyo gibi oluyo!..Ama gerçekten çok garip biseyler oluyor.Gözlerim doluyo falan...Anlatmaya kelimeler yetmiyor onun için düzgün cümle de kuramıyorum.Eğer bir gün kimse beni sevmiyor diye düsünürsen hemen bu düsünceden vazgeç çünkü ben seni ne olursa olsun sevmeye devam edeceğim.Sesin çok güzel bir kere her insan sarkılarında kendinden bir seyler bulabiliyor.Rafet'e de çok tesekkür etmek lazım senin gibi birini bizlere tanıttığı için.Karizmatiğim diyenler de avuçlarını yalarlar.Karizma görsek karizmayım diye yutturacaklar.Senden yakısıklısı,sempatiği var mı su dünyada yaa!..Sarkı söylerken gözlerini yumuk yumuk ağzını küçücük yapıyosun ya böyle,iste o an ölüyorum sana..İnsallah bunları sana yüz yüze de söyleyeceğim zamanı gelince..!Ama simdilik bu kadarını bil yeter!Sunu da sakın unutma

"Aysenur Seni Kıyamete Kadar Sevecek"

Yazan----->Aysenur
Tweetyy
Süper M.

Süper M.
Tweetyy

Yorum Puanı : 32116
Rep Puanı : 144

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:37 pm

Kelimeler yeter mi seni anlatmayaa yusufumm sevgimii kelimeleree nası dökücem bunuda bilmiyorum snn bi gülüşün herşeyee bedelll snii televizyondann görmek bilee bana yetiyoo

sanaa dahaa nelerr sölernekk isderim amaa arkadaşlaradaa bırakalımm onlardaa yazsınn ...

Yusuf-Güney Koliq-öslem

------------------------------------------

ßu kalp sEnİ UnUtUr mU YuSuFuM ...! UnUtMaZ TaBi Kiii İNŞALLLAHH OKURSUNN SANA YAZDIKLARIMIMM ....
4ever_yusuf
Üye

Üye
4ever_yusuf

Yorum Puanı : 157

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 2:08 pm

unutulmayan anılar...
Bazen geçmiş yaşandı ve bitti derler,Yaşananları kalplerine
gömerler.Unuttuklarını sanarlar ama bir gerçeği atlarlar,Ne zaman
eskilere ait bir şeyle karşılaşsalar;işte o zaman akla gelir
unutulmayan anılar.O an kara bulutlar çöker üzerlerine,Dünyayı hatta
herşeyi unuturlar,Karanlık geçmişleri gelir gözlerinin önüne ve damla
damla akar gözyaşları,işte ozaman akla gelir unutulmayan anılar.Gözler
dalıp gider eski günlere,acı-tatlı,gerçek-yalan herşeyi
hatırlarlar.Geçmişte kim bilir ne hayalleri var

Sude Mutlu
http://fanclublar.forumsline.com
ysf_seyda..
Üye

Üye
ysf_seyda..

Yorum Puanı : -239

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 2:47 pm

sensin gecem gündüzüm yarınım, aklımı baştan alanım seviyorum yok yalanım yerin belli hayatımsınn.. yusuf umm!! seni çok ama çok seviyorumİ sen benim meleğimsin, kalbimdeki en güzel yer senin canım. seni çok seviyorum cümlesinden farklı bir cümle kuramıyorum. Haykırmak istiyorum ama duyacağını zannetmiorum..çünkü sen benden çooooooooooooookk uzaktasın (diicem de hep kalbimde hissedeiyorum senii..) şuan en çok istediğim şey seninle tanışmak, konuşmak başka hiçbir şey istemiyorum.. ((kocaeli'de konserin olmasını bekliyorum)) N'olursa olsun sen kendini yanlız hissetme yanında hep biss((hayranların))olcak çünkü.. bebeğimm SENİ ÇOOK SEBİORUMMMMMM :(L):

'' ' SENİ BENİM GÖZÜMLE GÖREN GÖZLER KÖR OLSUN ' :pale: :heart:
'' ''seni sensiz yaşayan sevgili''
ilknur_88
Üye

Üye
ilknur_88

Ruh Halim : Yusufa Mektup Nerede10
Yorum Puanı : -236
Rep Puanı : 7

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 5:44 pm

mrb yusuf;

ya ne dicem bilmiyorum sevqimi anlatacak kelimeler bulamıyorum ki konuşayım...seninle 2 kez radyoya bağlanıp konuştm okadar qüzeldi ki şu an bunu okuyacağın ihtimalini düşünerek yazdığımdan sözcük seçmeye çalışıyorum ama hiçbiri sana layık değil ya ben seni gerçekten çok seviyorum o kadar seviyorum ki ilk kez bir fan clube üyeyim ilknur_88 nick ile ve işim dışında yaptığım tek şey burdan sana bakınmak dbakıra gelmeni çok istiyorum onun dışında tek bir isteğim var inş. bir gün seninle yüzyüze oturup konuşma fırsatım olur çünkü sözde değil gerçekten kalpten istediğim bişey ya neyse saçmaladım qaliba :=( neyse kendine çok iyi bak başarıların devamını diliyorum yolun açık olsun kocaman öpüyorum seni seviyorum bitanemmmm

İLKNUR USE diyarbakırdan
güneyebru
Üye

Üye
güneyebru

Yorum Puanı : 3917
Rep Puanı : 3499

Yusufa Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 8:06 pm

BeNiM içinde ona bu mektubumu verirsen sana minnettar kalacağım ayrıca ona benim için ilk çıkacağı programda fanlarımdan ebruya kocaman öpücük göndermesinide sölersen çk sevinirim....

seni gördüğümden beri ne keremcem kaldı ne de james
bazıları gibi buda geçer altı üstü ünlü bu dedim
ama hiçte öyle olmadı
sen farklıydın sen özeldin bnim için
seni çok sevdim seviyorumda şimdi
belki bunu okudun yada okumadan attın
ama bilki sen naparsan yap ben seni çok seviyorum
canımsın sen tadımsın sen hayaller dünyasında yar bırakıyorsun bak beni aniden
yıkılmadım ben bir gün benide göreceksin biliyorum
geleceksin denizliyede sarılacağm sana öpeceğim seni hemsini rüyamda görüyorum

EBRU URHAN.....

Yusufa Mektup