Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
KonuYazanGönderme Tarihi
Perş. Ara. 13, 2012 12:36 am
Perş. Mart 15, 2012 4:34 pm
Cuma Mart 09, 2012 7:46 pm
Salı Şub. 07, 2012 8:17 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:35 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:31 pm
Perş. Ocak 05, 2012 7:29 pm
C.tesi Eyl. 24, 2011 6:13 pm
Paz Eyl. 11, 2011 8:13 pm
Salı Eyl. 06, 2011 10:06 pm

Yusuf Güney Fan Club | Yusuf Güney'daki "Yusufa Mektup" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Paylaş | 

Yusufa Mektup

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ysfm =)
Üye

Üye
ysfm =)

Ruh Halim : Yusufa Mektup - Sayfa 2 Tuhaf10
Takım : Yusufa Mektup - Sayfa 2 Fb10
Yorum Puanı : -75
Rep Puanı : 9

Yusufa Mektup - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 7:51 pm

Yusuf Abim...

Bana gülümseyişin, bana bakışın, göz kırpışın, bana bakarak şarkı söyleyişin..
O an hiç gözümün önümden gitmiyor inan bana...
Tam herşey bitti dediğimde bir anda o an geliyor aklıma bir tebessüm kaplıyor yüzümü...
Sana teşekkür ederim öncelikle hayatımda bana ilk defa unutulmaz bir an yaşattığın için...
Aradığım sadece küçük bir tebessüm, bir bakış içten... Ve sen o gün bana o şekilde baktın, gülümsedin...

Ne gözlerindi beni sana bağlayan ne de sözlerindi... Yalnızca o içten gülüşündü abim..
Her zaman mutlu ol.. İnan bana gülümsemek sana hiç kimseye yakışmadığı kadar çok yakışıyor..
Kelimeler kifayetsiz kalıyor sana olan hislerimi anlatabilmek için... Ne desem hangi sıfatı sana layık görsem senin için az geliyor sana olan sevgimi anlatmaya ve seni tarif etmeye...

Hayatıma girdiğin günden beri bir ışık kaynağı oldun bana. Umutlarımı yitirdim dediğim anda çıktın karşıma.. Nasıl devam edeceğimi, ne yazacağımı bilmiyorum.. Yalnızca kalbimde sana ait bir yer ve bir sevgi var bunun farkındayım..

Sana küçük bir de şiir yazdım belki de sana layık değildir ama...

Gecenin karanlığında yine yalnızım işte..
Bir tek gülüşün var yanımda..
Kapkaranlık odamda, soğuk duvarlarım arasında..
Renkli olan tek köşem, tek eşyam senin gülüşün..

Yazıyorum yine yalnızlığıma, lanet olası hayatıma..
Yine aklımda o güzel gözlerin var..
Ve gülüşün yine aklımın en kuytusunda..
Dipsiz ölüm saatlerinde yalnızca gülüşün umut bana...

Yarınlarım hep eksik hep kirli geçmişim...
Ama geleceğimde bir umut tanesi var sayende..
O ıssız labirentlerde arıyorum kaybettiğim benliğimi...
Ararken buluyorum yine o tatlı o içten gülüşünü...

İşte bu yüzden sen hep gül ve gülümset ki;
Gülüşünle gülümseyebilenler,
Gönüllerinin yıkıntılarında can bulsunlar!..

Tekrar seni görebilmek umuduyla... Esma Özdemir / İstanbul'dan...
http://www.xn--emreaydn-zkb.com.tr/
lala
Üye

Üye
lala

Ruh Halim : Yusufa Mektup - Sayfa 2 Mutlu10
Takım : Yusufa Mektup - Sayfa 2 Fcbd021a4e6b96a495b601a937f5859b
Yorum Puanı : 73
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 9:59 pm

YUSUF GÜNEY AŞKIM SENİ ÇOK SVİYRM BENİM ADIM RAZİYE ERMİŞ AYDINDAYIM 18 NİSANDA İZMİRE DERSHANE YÜZÜNDEN GELEMEDİM BİLİYOMSN YUSUF BANA ARTIK HERKES YUSUF GÜNEY DİO ÇÜNKÜ BEN SENİN AŞIRI DERECEDE HAYRANINNIM BÜTÜN POSTERLERİN VAR NEREYE ÇIKACAĞINI HANGİ PROGRAMA KATILACAĞINI HEŞEYİNİ BANA SORUYOLAR BAZENDE ABARTMA DİYOLAR AMA NAPIYIM SENİ ÇOK SEVİYRMM BİRGÜN MUTLAKA SENİ GÖRCEM VE ARKADAŞ OLCAZZ ÜMİTT EDİYORMMM BU MESAJIMI OKU ÇÜNKÜ Bİ DAHA KONSERİNE GELDİMDE BENİ TANIDINMI DİYEE SORCAMMM SENİ ÇOK SEVİYRMM YUSUFF :öp: Aşk :(L):
XxXyusufumXxX
Üye

Üye
XxXyusufumXxX

Ruh Halim : Yusufa Mektup - Sayfa 2 Neseli10
Takım : Yusufa Mektup - Sayfa 2 Ts10
Yorum Puanı : -124
Rep Puanı : -3

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 12:51 am

Yusuf;
çok sempatiksin, sesin çok güzel karizmatiksin. böyle hep övdüğüme bakma ekrandan gördüğüme göre olumsuz özliklerinide söyleyeceğim ama bulamıyorum kiii.. kendin için agresifim diyorsun. senin agresif halini çok merak ediyorum. benim kuzenlerim arkadaşlarım hepsi seni çok seviyor hatta bi kere kuzenimle fena kavga ediyordum az kalsın elimde kalacaktı da sadece laf kavgasıyla sona erdi. bu arada senle hemşeriyiz ben rizeliyim. lazım sen lazmısın? lazca biliyo musunbenbiliyorumumarım bir gün karşılaşırız. ben anakaradayım lütfen anakarada bir konser ver. anakaraya geleceğin günü iple çekiyorum. karşılıklı kolabastı oynarız (hayallerimde gayet güzel oynuyoruzda ben seni görürümsem inş. kitlenip kalırım valla kalpten giderim) daha ne desem bilemiyorum ki. seni çok seviyorum(herkes gibi)sana bazı sorularım olacak umarım bi ara cevaplarsın. şu anda kalbinde biri var mı? kolay kolay aşık olmam demiştin ve bu acılı aşk şarkıllarını bir kıza yazmıştın? kim bu kız? daha doğrusu hangi akıllı(!) kız seni bıraktı? biraz kaba oldu ama kusura bakma. bu mektubu yazarken yani şimdi tvde senin klibin var "heder oldum aşkına" çok tatlı gülüyosun. klip süper bize güzel bi londra turu attırıyorsun. bu şimdiye kadar yazarken en heycanlandığım en endişelendiğim mektuptu. şöyle yazsam nasıl düşünür böyle yazsam nasıl düşünür diye düşündüm. mektubumda doğal davranmaya önem verdim (senin gibi) neyse fazla uzun ettim galiba daha yolun uzun umarım hayat hep yüzüne güler hep mutlu olursun
enn büyük hayranın
ESMA ACIMERT
Karagözlü
Üye

Üye

Ruh Halim : Yusufa Mektup - Sayfa 2 Olgun10
Yorum Puanı : -90

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 2:34 pm

öncelikle seni çok seviyorum.hayatta en çok istediğim şeyi gerçekleştirdiğim için hem çok mutlu hemde çok şanslı hissediyorum.çünkü profilodaki imza gününde sana sarıldım seni öptüm hayatımın enn güzel günüydü.YİNE GEL!!! ve yine söylüyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM :(L): :(L):
yusuf_esma
Üye

Üye
yusuf_esma

Ruh Halim : Yusufa Mektup - Sayfa 2 Asik10
Yorum Puanı : 13685
Rep Puanı : 1070

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 6:39 pm

Yusuf abi seni ne kadar çok seviyorum anlatamam yazsam biler sayfalar yetmez nasarılarılarının hep böle devam etmesini istiyorum sesin çok güzel hatta herşeyin çok güzel seni en kısa zamanda kuşadasına bekliyorum seni karşımda görmek beni çok mutlu eder birkezdaha seni çok seviyorum rafet el romana burdan çok tesekkür ediyorum seni çok öpüyorum Esma Elif Yünden
LeGeND
Üye

Üye
LeGeND

Yorum Puanı : 2861
Rep Puanı : 351

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 9:24 pm

Yazdığımız mektupları okumanı can-ı gönülden çok isterim...
Öncelikle nasıl başlayacağımı bilemiyorum seni çok seviyorum demek istiyorum ama sanırsam bunu herkez sana söylüyodur fakat ben istiyorumki sana daha özel bir cümle olsun ama bu cümleyi henüz bulamadım ! Sen benim için çok değerlisin seni görmek çok isterim ama hep bi sorun hep bi sorun umarım bigün bu sorunlar biterde seni görebilirim ve bu özlem biter !
Artık rüyalarımda bile sen varsın hep uyumak istiyorum seni göreyim diye...
İsterdimki sana daha özel ve güzel bi mektup göndereyim !! Şunu söyleyeyimki seni düşündüğüm zamanlar bana bir ilham geliyor hiçbiyere sığdıramıyorum sana yazdığım şiirleri !! Ben hiçbir sanatçıyı seninki gibi sevmedim sen benim için çok özel ve başkasın.Sempatikliğin karizman herşeyinle 1 numarasın.Ama en önemlisi sen bende o kadar farklısınki kelimelerle anlatamıyorum.Sana söylemek istediğim o kadar çok şey varki şuanda bunların çoğu aklımdan uçtu gitti.Çok başarılısın umarım hayat hep güzelliklerle karşına çıkar sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürersin...
SENİ ÇOOOK SEVİYORUM =)

Zaman buldukça fan sitemize bekliyoruz....
Ayrıca senle karşılıklı kolbastı oynamak istiyorum =)

Seni Çok Seven(belkide en büyük hayranın) : RÜMEYSA....
lala
Üye

Üye
lala

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 2:45 am

yusuf abimm
benim abim yoktu önceden ben bi ablaydım ama artık bi abimde var bu sensin canım abimm yazdıklarımı okuyacağını düşündükçe dahada heyecanlanıyormm şuan ellerim buz gibi heyecandan yazacak söylüyecek kelime bulamıyormm inannn....sana öylesine hayranımkii hani sen şu mavi şeker programına çıktığındaaa okula gitmedimmm senin için seni görebilmek için hiç pişman değilmm abimm seni çok seviyrmm bir gün mutlaka gelicem konsere 18 nisanda izmire gelemedimm dershane yüzündenn ama olsun ben haladaha umutluyumm seni çokk seven ve her zamn sevecek olann biricik kardeşinn raziyee.....

sevgilerimleee.....
lala
Üye

Üye
lala

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 9:15 pm

ii de galiba belçika konseri geçmiss ya boşuna yazmayınn
ebus
Üye

Üye
ebus

Takım : Yusufa Mektup - Sayfa 2 Bjk10
Yorum Puanı : 4336
Rep Puanı : 4996

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 11:12 pm

geçmişmi Şaşır

cnm flood yapma ayrıca =)
http://ozandogulufanclub.benimforum.biz/
ysfm =)
Üye

Üye
ysfm =)

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 11:14 pm

geçmiş mi nasıl? Üzgün
ebus
Üye

Üye
ebus

Yorum Puanı : 4336
Rep Puanı : 4996

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 11:25 pm

oouuff bende onu sordum geçtimiki ?

Merttt =(
http://ozandogulufanclub.benimforum.biz/
ysfm =)
Üye

Üye
ysfm =)

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 11:33 pm

Yaa Üzgün biri cvp versinnnn Üzgün

Geçti mi konser? Üzgün
Fenerlikiz
Üye

Üye

Yorum Puanı : 12
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:55 am

Selam Arkadaslar, ben Cansev, Belcika konseri bugundu ama malesef iptal oldu Üzgün Üzgün Üzgün Ne guzel hazirlamistim kendimi, mesajlari falan...
Neyse saglik olsun, nasil olsa gelir buraya en kisa zamanda Mutlu
Siz hic uzulmeyin, ben yazdiklarinizin hepsini Allah'in izniyle kendisine ulastircam bi sekilde...
Eger daha yazmak isteyenler varsa, yazsinlar, hepsinide pc ye kopyaliyorum cunku...
Neyse gelisme olursa sizlere haber veririm Mutlu
ysfm =)
Üye

Üye
ysfm =)

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:10 pm

Haber verdiğin için teşekkürler canım ((=
Fenerlikiz
Üye

Üye

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 9:41 pm

Bisey dgll cnmm Mutlu
Gokche
Üye

Üye
Gokche

Ruh Halim : Yusufa Mektup - Sayfa 2 Huysuz10
Yorum Puanı : 5851
Rep Puanı : 1296

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 11:16 pm

aaa iptalmi oldu sn için üzüldüm ama nolsa gelir tekrar
Fenerlikiz
Üye

Üye

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 3:18 am

Onemli degil cnm, gelir nasil olsa Mutlu
Pc de kayitli ztn mesajlariniz,
Geldiginde veririm artik eline Mutlu
FATMA SOFU
Üye

Üye

Takım : Yusufa Mektup - Sayfa 2 Gs10
Yorum Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Yusufa Mektup   Yusufa Mektup - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 5:02 am

ben cevap vermeyeceğini biliyorum ama yinede yazıyorum ve bekliyorum sadece bir selam yeter Göz Kırpma

Yusufa Mektup

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Yusufa Mektup
» Yusufa Oy Verelim
» Yusufa Destek
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu